לא אחת קורה שאנשים התגוררו בדירה מסוימת במשך שנים רבות, אך בשל שינויים כאלה ואחרים שקורים בחיים שלהם, הם מחליטים להעמיד את הדירה למכירה. חשוב להבין ששוק כמו נדל\\\"ן הוא שוק שיש בו תקופות טובות יותר ותקופות טובות פחות למכירה ולקנייה, כך שאם אפשר עדיף להמתין מכירת הדירה לתקופה שבה אפשר לבקש עליה מחיר גבוה יותר. אם יש לכם דירה למכירה שאתם רוצים לפרסם את מכירתה, יש כמה דברים שאתם צריכים לעשות לפני שאתם נכנסים לאתרי אינטרנט שונים ומתחילים לנסות למצוא לדירה שלכם קונים, וכדאי שתפעלו בצורה מסודרת ומאורגנת.

לפני שמוכרים דירה

ראשית, בין אם הדירה היא למכירה ובין אם היא להשכרה, ואפילו אם מדובר על משרדים להשכרה ולא על דירה פרטית, יש לדאוג לשיבוח הדירה ולארגון שלה. פעמים רבות הדרך לדאוג לארגון הדירה ולשיבוח שלה זה לא באמת אומר שצריך לעשות הרבה שיפוצים, כי לעיתים מספיק להזמין שירותים של פינוי תכולת דירה, כי אחרי שהדירה הופכת  להיות ריקה מכל חפץ, אפשר להציע אותה יותר בקלות למכירה או להשכרה. בנוסף, לעיתים שיפוצים קטנים שעושים בדירות כמו דירה למכירה יכולים לשדרג אותן פלאים, ובין השיפוצים הקטנים אפשר לציין אפילו רק את צביעת הקירות. אין ספק שכל קונה פוטנציאלי שיכנס לדירה שלכם ויראה שעשיתם את ההשקעה הקטנה הזו, יוכל להתרשם יותר לטובה ממצב הדירה, ואז הסיכוי שהוא יהפוך להיות קונה אמיתי ולא רק פוטנציאלי, הוא יותר גדול.

נעזרים בחברה של מומחים

התעסקות עם תחומי הנדל\\\"ן השונים, בין אם זה בתחום של משרדים ברמת גן ובין אם זה בתחום של דירה למכירה, יכולה להיות יותר מוצלחת אם עומדים לצידכם מומחים. מומחה נדל\\\"ן יוכל לייעץ לכם גם לגבי המחיר שאפשר לדרוש על הדירה וגם לגבי השיפוצים שאתם יכולים לעשות בה, ואין ספק שבסופו של דבר, עזרתו של מומחה הנדל\\\"ן יכולה לקצר לכם תהליכים. חשוב לבחור אדם שיש לו ניסיון בתחום הזה, כי לעבוד עם איש נדל\\\"ן מקצועי זה תענוג וזה נותן תחושת ביטחון ויציבות.