כשמקבלים ירושה מההורים מקבלים בדרך כלל גם דירה, ובין אם היא גדולה ובין אם היא קטנה, מדובר על סכום כסף משמעותי. אם קיבלת את הירושה שלך בדיוק בשלב בחיים בו אתה זקוק לכסף, אין ספק שזו מתנה שאתה צריך לנצל, ואם אתה צריך כסף עכשיו ובמיידי, כדאי לך למכור את דירת הירושה כמה שיותר מהר. השאלה היא איך תוכל למכור את הדירה מהר ולהרוויח עליה את מה שאתה מצפה להרוויח עליה, והתשובה לכך היא בעזרת מומחי נדל\\\"ן שיעזור לך בתהליך. זה שעד היום לא התעסק בכלל בתחום הנדל\\\"ן ולא קנית או לא מכרת דירה, זה לא אומר שלא תוכל לעשות את זה, כי היום יש מומחים שישמחו לעשות עבורך את העבודה הזו, אז למה שלא תפנה אל אחד מהם?

רגע לפני שאתה מתחיל

לפני שאתה מתחיל לחפש אחר מומחי נדל\\\"ן שיתנו לך שירות טוב, כדאי שתעשה בדירת הירושה שלך כמה פעולות שיעלו את הערך שלה. אתה לא חייב להתחיל לשפץ אותה בצורה רצינית ולהתחיל לשנות בה סדרי עולם, כי הרבה פעמים מספיק להזמין בסך הכול שירות של פינוי ירושות. שירות כזה אומנם כן יעלה לך קצת כסף, אך הוא בדיוק השירות שיעזור לך לחסוך הרבה זמן והוא גם יגדיל את הסיכויים שלך למכור הרבה יותר מהר את הדירה. אם קנים יכנסו לדירה ויראו אותה ריקה מכל חפץ, יהיה להם הרבה יותר קל לנסות ולראות האם הדירה מתאימה להם, ולכן חשוב שתעשה את זה עוד לפני שאתה מציג אותה לאנשים.

המומחה שלצידך

אחד מהדברים שאתה צריך להקפיד עליהם מאוד, הוא לבחור מומחה נדל\\\"ן שאתה יכול לסמוך עליו. אם אתה חש לחץ למכור את הדירה מהר כי אתה רוצה את הכסף, אתה צריך לעבוד עם מומחה שיש לו הרבה מאוד ניסיון ושהוא אדם שאתה בפירוש יכול להאמין בו. אין טעם לשכור את שירותיו של אדם שהוא לא אמין בעיניך או לא מוצלח, ולכן כדאי לך להשקיע לא מעט בבחירת המומחה שאליו תפנה.