מחבר:
ערך הנדל\\\\\\\"ן בישראל עולה בדרך כלל בעקביות. במיוחד בתחום נדלן לדיור. יש כמה סיבות לכך . הביקוש לדירות לא פוסק בגלל הריבוי הטבעי. וההיצע של מגורים לבניה לא מספק את הביקוש. אין מספיק קרקעות מופשרות לבניה, וכאשר יש כאלו הן יקרות יחסית. גם עלויות הבניה יקרות בגלל מחסור תמידי בבעלי מקצוע טובים בתחום הבניה. הביקוש לדירות בישראל נובע גם מתוך רצון של רבים לגור בישראל. ישראל נחשבת כמדינה בעלת איכות חיים טובה. יש יהודים עשירים רבים בחו\\\\\\\"ל שקונים דירות בישראל ופשוט משתמשים בהם תקופה קצרה בשנה לצרכי תיירות וכדומה. לכן במרוצת השנים היה כדאי לקנות דירה להשקעה כי הערך שלה עלה כל העת. המצב כרגע לא שונה ועדיין כדאי לקנות דירה להשקעה.
 

דירה ברמת גן

 
בגוש דן מחיר הנדל\\\\\\\"ן יקר ביחס למקומות אחרים בארץ.מחיר הדירות באזור גוש דן וגם ברמת גן נשארים גבוהים. הם שומרים על ערכם, וגם דמי השכירות שנגבים בהם הם טובים ומשמעותיים יחסית. לכן דירה להשקעה ברמת גן היא עסקה מוצלחת. ואם אפשר כמה דירות אז עוד יותר טוב. במיוחד בימים שהריבית בבנקים עבור חסכונות נמוכים מאוד. כך שבצורה כזאת מנצלים את הכסף להשקעה מוצלחת. כאשר רוצים לקנות דירות ברמת גן צריך לפנות למתווכי נדלן שעוסקים בתחום הנ\\\\\\\"ל. למתווכים יש שפע של נכסים למכירה והשכרה. יש להם משרדים ברמת גן שנועדו למכירה. יש משרדים להשכרה בבנייני משרדים שונים ברחבי העיר, וכמובן יש להם היצע של דירות למכירה ברמת גן.
 

השכרת הדירה

 
לאחר קניית הדירה יש צורך להשכיר אותה.מחירי ההשכרה יהיו טובים וגם יהיה ביקוש לדירה. פשוט צריך לפרסם את הדירה בלוח הנדל\\\\\\\"ן המתאים באינטרנט והתהליך יהיה קצר יחסית. אם בעל הנכס גר באזור אחר של הארץ, הוא יכול להיעזר במתווכים על מנת לבצע את כל תהליך ההשכרה. מתווכים אלו מנוסים בתחומי משרדים להשכרה, משרדים ברמת גן ודירות באזורים אלו.הדבר מומלץ שכן בדרך כלל המתווך מוצא שוכר ראוי,  ומטפל בעניינים כולל הבאת השוכר לדירה. סגירה על מחיר, והכנת הסכם שכירות מתאים. במקרים רבים התשלום עבור העבודה מצדיק את המחיר שמשלמים למתווך.בדרך זאת הנכס מושכר ומכניס כסף מדי חודש, ובמקביל ערך הדירה נשמר ואף עולה לאורך הזמן.לעיתים קניית דירה להשקעה מומלצת גם כשצריך לקחת הלוואה לצורך רכישתה.