מחבר:
מכירה של דירה היא פרויקט לא פשוט ומורכב. בהרבה מקרים מדובר בנכס ששייך למשפחה . נכס יחיד ויקר. צריך למכור אותו במחיר טוב. צריך למכור אותו בצורה חלקה וללא קשיים. יש אפשרויות להסתבך כאשר מציעים דירה למכירה , ומוכרים אותה לאדם הלא נכון. הכסף תמורת הדירה נדרש למטרות ספציפיות. לעיתים התמורה עבור דירה למכירה משמשת לקניית דירה אחרת למשפחה או לילדים. לעיתים צריך את הכסף לטובת אירוע מסוים. לעיתים, כשיש זוג מבוגר צריך לעבור לדיור מוגן ועל כן חובה להשתמש בכסף לצרכים אלו.לכן, פרסום של דירה למכירה צריך להיעשות לאחר מחשבה עמוקה  ובצורה נכונה כדי שאפשר יהיה ליהנות מהכסף שמקבלים תמורתה בצורה טובה וראויה.
 

פניה למתווך

 
כאשר רוצים למכור דירה ברמת גן או במקום אחר בגוש דן , כדאי לבדוק את האופציה של פניה למשרד תיווך. למתווך יש שפע של היצע של דירות למכירה של  משרדים להשכרה ,מבני תעשייה משרדים ברמת גן ועוד. יש לו מתעניינים רבים בנכסים שונים. לא מן הנמנע שאדם שמחפש דירה להשקעה ישמע על הדירה באמצעות המתווך ותתבצע עסקה בעניין. מתווך יכול להמליץ על קונים. הוא יכול לשדרג את מחיר הדירה . הוא מקבל עמלה לפי מחיר העסקה כך שככל שהעסקה תהיה יותר גבוהה כן תגדל הכנסתו. כל זאת בתנאי שהמחיר המבוקש הוא מחיר ריאלי. עסקה דרך משרד תיווך יכולה להיות מהירה הא תחסוך כסף רב בהתרוצצויות,, אובדן ימי עבודה ובהוצאות אחרות שונות.
 

פרסום באינטרנט

 
אפשר להציע דירה למכירה באמצעות פרסום באינטרנט. יש באינטרנט מדורים שונים וסיווגים שונים של הצעות בתחום הנדל\"ן. יש מדורים שבהם מתפרסמים משרדים ברמת גן למכירה או להשכרה. יש מדורים שעוסקים בנדל\"ן מסחרי כמו משרדים להשכרה בגוש דן. יש גם מדורים שעוסקים במכירת דירות. צריך לפרסם במדור הנכון ולחכות לטלפונים. כדאי מאוד להכין את הדירה למכירה. צריך לשדרג את מראיה אם צריך. צריך  לעשות תיקונים במקומות שונים. צריך לצבוע את הדירה במקומות נחוצים. הדירה צריכה להיראות יפה ומזמינה. כדי שהרוכשים הפוטנציאליים יתרשמו. צריך לזכור שיש תחרות בשוק על קניית דירות מיד שנייה וכדאי שהקונים יתעניינו בדירה המיועדת וייקנו אותה במהירות.