צימרים עם בריכה מחוממת יכולים להתנשא על גבעה מוריקה המשקיפה על נופי הכנרת, או להתחבא בין עצי ירוקים כשהבריכה הפרטית צמודה לבקתת עץ רומנטית, חבויה מעין רואה ועטורה חורשה עצים, פרחים ורוח קרירה מרחפת על פני המים. הנוף הגלילי הקסום יעטוף את הכל ביופי מהמם שיבוא לידי ביטוי עוצמתי ברגעי השקיעה והזריחה. צימר שהוא פינוק כשלעצמו מעצים את חווית החופשה כשהוא צמוד לבריכה מחוממת. כך אפשר לשחות במים החמימים, כשבחוץ יורד גשם, קר ורוחות מנשבות. ואם הצימר הקסום שלכם נמצא על הר בלב הנוף הגלילי וצופה אל הכנרת, המים הצלולים מקיפים אתכם מכל העברים ואתם נהנים מחוויה ייחודית וקסומה. בריכה מחוממת היא חוויה נפלאה גם בשחייה לילית, כשהגן שמקיף אותה מואר בתאורה רכה ורומנטית.

 

כל האלמנטים של הטבע

חופשה בצימר משלבת הרבה אלמנטים מן הטבע. העץ של קירות הצימר והעצים שמקיפים אותו, אלמנט המים שבא לידי ביטוי במי הבריכה, אלמנט האויר ברוח המנשבת סביבכם, אלמנט האש בשמש המחממת אתכם או באש המבוערת בקמין שבצימר, או בנרות הריחניים שהדלקתם סביב הבריכה. את אלמנט המתכת תמצאו בטכנולוגיה המקיפה אתכם עם מסך LCD, חיבור ללווין כך שלא רק האלמנטים מקיפים אתכם אלא יש סביבכם גשר בין רומנטי לטכנולוגי, בין טבעי ופשוט למודרני ומשוכלל. חופשה של צימרים עם בריכה מחוממת מעניקה לכם חוויה קסומה ושלמה שרק משתבחת עם ארוחת הבוקר הנפלאה שתוכלו לאכול על שפת הבריכה, או מול החלון המשקיף אל הנוף המרהיב.

 

מים צלולים וכחולים

אם אתם מחפשים חופשה חלומית שתעניק לכם כל מה שחופשה יכולה להעניק ואף יותר, צימרים עם בריכה מחוממת הם בהחלט שילוב מנצח. אם תחפשו מובטח לכם שתמצאו את הצימר המתאים שבו יש חלונות גדולים המשקפים את הנוף הנפרש מסביבכם, ולידם גינה פרטית עם בריכה כחולה, צלולה, מקורה ומחוממת שבה תוכלו לשחות להנאתכם גם במזג אויר סוער וקר. חופשה בצימר עם בריכה מחוממת היא חוויה שאי אפשר לוותר עליה, למרגלות הרי הגליל או הגולן, קרוב לכינרת, או בעמק הירוק. איך שלא תסתכלו על זה, בריכה מוסיפה לצימר איכויות רבות, היא משדרגת אותו מאוד ומעניקה לחופשה שלכם אופי מיוחד ותוספת חשובה.