פינוי דירה זה לא עסק פשוט. במיוחד אם אין מי שיושיט יד, אם הדירה גדולה, או עמוסה בהמון חצים. כך או כך, גם מי שמחליט לקחת על עצמו את המשימה, במוקדם או במאוחר יזדקק לעזרה. אז למה לא לחסוך את הטרחה והמאמץ, ולפנות כבר מהרגע הראשון לחברת פינוי דירה? פינוי דירה בתל אביב לדוגמא, הוא עסק מסובך במיוחד, רוב הדירות הן בבנייני מגורים דבר המקשה על הפינוי וההובלה. חברה המתמחה בפינוי דירה מבצעת את העבודה במקצועיות, יעילות ולכם לא נותר אלא לנוח.

למי זה מיועד?

היום יותר ויותר אנשים פונים לחברות פינוי, בכל חלקי הארץ. גיל הפונים משתנה, רבים טועים לחשוב כי השירות ניתן או כדאי רק עבור אנשים מבוגרים הזקוקים לעזרה. דווקא זוגות צעירים, שרובם עובד רוב שעות היום הם אלו הזקוקים לעזרה בפינוי משום שאין להם את היכולת או הזמן להתפנות לכך בעצמם. הפקדת המלאכה בידי חברה אמינה, מקצועית וותיקה בתחום תבטיח פינוי חלק, מהיר, אפס תקלות. מומלץ לערוך חיפוש נותני שירותים והשוואה בין ההצעות השונות טרם בחירת חברה.

אז איך זה עובד?

פינוי תכולה מדירה לא נעשה ביום אחד. ראשית, יגיע נציג מטעם החברה לפגישה ראשונית, בדרך כלל בדירה בה נדרש הפינוי, על מנת שיוכל להתרשם מהתכולה גודל הידרה, כמות החפצים, ריהוט ומכשירי החשמל, יבחן באיזו דרך ניתן לפנות את התכולה, האם שרך דלת הבית, חלון, האם זו דירת קרקע או בבנין גבוה? לאחר התרשמות ראשונית וסגירת פרטי חוזה ההתקשרות, תיבנה תוכנית עבודה ע\"י החברה, יתואמו תאריכים לפינוי ויורכב הצוות הנדרש לעבודה, מפנה אחד או יותר.

השלב הראשון בפינוי דירה הוא סדר ומיון. לאחר חלוקת התכולה לקבוצות שונות, מכשירי חשמל, חפצים אישיים, כלי מטבח, ספרים, בגדים וכדומה, מתחיל המיון, בתיאום על בעל הדירה בודקים מה רוצים לשמור, לזרוק, או אם אפשר לתרום, ורק אז מתחיל שוב האריזה והפינוי. המפנים מגיעים עם כל ציוד האריזה הדרוש, יש לוודא כי העבודה כוללת גם הובלה וניקיון.