משרדים להשכרה במגדלי משרדים הם בעלי אופי מיוחד. הלובי, השכנות למשרדים אחרים, היוקרה בחלק מהם, כל אלה הם מאפיינים מיוחדים של מגדלי משרדים. הקבוצה השניה של משרדים להשכרה היא דירות קטנות שהיו דירות מגורים או שהיו מיועדות למגורים והפכו למשרדים. לעתים הושקע בהן עיצוב מיוחד ולעתים הן מושכרות כפי שהן.
גם הלקוחות של המשרדים נחלקים לשניים מן הבחינה הזו. יש כאלה שיעדיפו להגיע אל פגישה במשרד שהוא במגדל משרדים בגלל הלובי והאבטחה והיוקרה שבולטת לעתים ולעומתם, יש כאלה שיעדיפו פגישה בדירה שנמצאת בבנין מגורים בדיוק בגלל אותן סיבות. הלובי מרחיק אותם, ריבוי המשרדים מרחיק אותם וכו\\\\\\\\\\\\\\\'. מה שכן, ברור לכולם שהאווירה במגדל משרדים היא עסקית ועניינית.

האם לקנות משרד כהשקעה?רבים היתרונות שיש להשכרת משרד. שכר הדירה גבוה יותר מאשר בהשכרה של נכס למגורים, השוכר הוא איש עסקים והחשוב מכל, החוזה הוא לטווח ארוך. בעל עסק ששוכר משרד מעדיף להישאר בו זמן רב ולהתבסס. מעבר מקום של עסק מפריע למהלך התקין שלו ועולה כסף מיותר. מה גם שאינו נוח ללקוחות. לכן בעל עסק יעדיף לשכור את המשרד לטווח ארוך.
הלקוחות מתרגלים אל המיקום החדש וככל שמדובר במשרד שאין בו פגישות עם לקוחות הרי גם היכרות מתמשכת עם הדוור יש בה יתרונות. הוא יידע לזהות מכתב גם כשהכתובת לא מלאה או כשיש טעות בשם המשפחה וגם הפקידים בסניף הדואר הקרוב יתייחסו אל העסק כפי שמתייחסים אל לקוח ותיק.

משרד במגדל משרדיםדמי ניהול משותפים, ארנונה מסודרת, אבטחה מאורגנת ובעלי בתים בעלי אינטרס משותף. כל אלה טובים מאד למשכיר דירה במגדל משרדים. יחד עם זאת, עליו לבדוק את השוק של מגדלי המשרדים ולהקשיב טוב לרחשי השוק הזה. שינויים בתעבורה, למשל, גרמו לשוכרי משרדים לעבור למגדל במקום אחר והיזמים נוטים לפעמים לשנות את מיקום ההשקעה. השיח של היזמים מופיע בעיתונים הכלכליים, גם באלה היומיים וגם באלה האלקטרוניים. כדאי לנחש היכן ייבנה מגדל המשרדים הבא ולפי זה לרכוש משרד להשכרה.