יוזמה חדשה ומעניינת שפיתחו עשירים אמיתיים על בסיס ההנחה ששקט נפשי שווה כסף וכשבעל עסק שוכר משרד הוא יסכים לשלם ובלבד שלא יצטרך לדאוג למיזוג, לדמי הניהול או לתשתיות ועוד ירוויח פקידת קבלה בלובי שנותנת שירות גם ללקוחות שלו.

הרעיון של טירדה תמורת כסף או שקט נפשי תמורת כסף אינו חדש ודומה ליוזמה של העברת רכבים טסט שנתי תמורת כסף כלומר, בעל הרכב מוסר אותו עם כרטיס אשראי שלו לחברה שנותנת את השירות הזה והחברה דואגת להעביר את הרכב מבחן שנתי כשבעל הרכב
יושב במשרד הממוזג וממשיך לעבוד כרגיל. בסוף הטסט הרכב מוחזר לבעליו עם רשימת הוצאות וקבלות, יחד עם כרטיס האשראי כמובן. היוזמה הזו התחילה בקטן על ידי אנשים בודדים וכיום הפכה יותר מוסדרת ויותר נפוצה.

כך לגבי תיווך דירות, למשל. הרי ממה התחיל תיווך דירות אם לא מן הרצון של המשכירים להיפטר מראש מכאב הראש של הצגת הדירה בפני שוכרים פוטנציאליים, התמקחות עם מי מהם ובסוף כשלון בעיסקה בגלל חוסר נסיון. ההבטחה של ראש שקט תמורת תשלום לא
התחילה מן התחום של משרדים להשכרה אלא הרבה הרבה לפניו. גם רשתות השופרסל השתמשו בנוחות תמורת כסף ואיפשרו ללקוחותיהן להזמין משלוחים באמצעות המירשתת מבלי שהלקוח צריך אפילו להגיע אל החנות.

השכרת משרד בשיטת הכל כלול מעניקה שחרור מדאגות הקשורות לתשתית ובירוקרטיה ובנוסף, דואגת לשמור על חזות המקום, הנקיון בלובי, אחזקה שלו, אבטחה וכו\\\\\\\'. השוכר משלם עבור השירותים הללו אבל עדיין הדבר מקל עליו מאד.

יתרון נוסף של השיטה הזו הוא שבמתחמים הללו ישנן גם דירות קטנות והן מתאימות לחנויות או לבתי עסק שדי להם באולם גדול, כמו חנות בגדים יוקרתית, למשל. חנות כזו, אם יש לה אולם גדול די לה בכך ואולי יותר חשוב לה המראה של חזית המבנה. במתחמים האלה של משרדים להשכרה יש לובי נקי ומטופח. כפועל יוצא של השיטה הזו יש לפעמים משרד במתחם שמושכר בהוזלה מאד גדולה בזכות היעילות של השיטה.