אנשים רבים מוצאים עצמם עם סכום כסף באמצע החיים, כתוצאה מירושה או מחיסכון שצברו או פשוט כי יש להם כסף להשקעה והם מחפשים היכן לעשות את ההשקעה הנכונה עבורם ועבור משפחתם.  השקעות הנדלן כידוע, הן ההשקעות הבטוחות והטובות ביותר, כך היה בכל הזמנים וכך כנראה גם יהיה. נדלן לעולם לא מאבד את כוחו וגם אם מחירי נדלן יורדים, הם עדיין אחד הנכסים המכניסים ביותר בעולם הכלכלי.  אחד מאפיקי השקעות נדלן הוא הערוץ של השקעות נדלן בארהב. רבים חשים כי אם כבר השקעות נדלן, כדאי שהוא יהיה בארצות הברית.

הדרך להשקעה כזו ולהצלחה בה, היא לא פשוטה ומצריכה ידע רב והתמצאות בחוקים שונים של המדינה, במסים שונים, ובהבנה בנכסי דלא ניידי.

 

איך יודעים למי לפנות ומי מטפל בהשקעות מסוג כזה?

ישנן חברות המתמחות בתחום וכמו תמיד, חשוב להתייעץ קודם עם חברים שאולי עשו את המהלך או מתכוננים לעשות אותו. בנוסף, קיימים באינטרנט פורומים להשקעות כאלה שבהם אפשר לשאוב מידע רב על חברות נדלן בחול, על הידע שלהם ועל הניסיון שלהם בתחום. חשוב מאוד לברר פרטים על החברה שאתם עומדים לעבוד איתה. ישנם גם חובבים שמציגים עצמם כמומחים וסופו של דבר שתיפלו בפח עם השקעה יקרה מאוד. וזה חבל.

 

מה חשוב לדעת?

חשוב לדעת מחירי דירות במדינה שבה תרצו להשקיע את כספכם בנדלן. חשוב לדעת שהחברה תתמחה בביצוע השקעות בנדלן מניב בארצות הברית ותהיה פעילה שנים רבות בשוק הנדלן שם. חשוב החברה תעמיד לרשותכם רשת קשרים ענפה ותלווה אתכם באופן אישי לאורך תהליך ההשקעה, החל באיתור הנכס, רכישתו, ניהול והשכרת הנכס ועד מכירת הנכס ומימוש רווח פוטנציאלי משמעותי. ובעל ערך.  חשוב שתתקשרו עם חברה הנהנית מגב כלכלי חזק ויציב ומשתייכת לקבוצת השקעות מבוססת. חשוב שהעסקה שלכם תהיה אישית ללא שותפים סמויים שיגזרו קופון על העסקה.

 

לדוגמה?

פריזמה קפיטל היא חברה להשקעות נדלן בארצות הברית שמשתייכת לקבוצת השקעות מבוססת. היא מציעה שירות ליווי אישי ודאגה לכל אורך הדרך עד רכישת הנכס וגם להשכרתו ולהעברת הכספים באופן תזרימי ומסודר וקבוע. החברה ממוקדת חזק באזורי נדל\\\\\\\\\\\\\\\"ן מבוססים בארצות הברית ויש לה ניסיון רב שנים כך שאפשר לסמוך על בחירה בפריזמה קפיטל בעיניים עצומות ובטוחות. אין ספק שבמקרים כאלה, אפשר תמיד לבקש המלצות של לקוחות מרוצים. אין טוב מלשמוע את זה מאדם שביצע עסקה עם חברה מסוימת ויכול לתת עליה את דעתו החיובית.