שוק הנדל\\\"ן הישראלי הוא אחד השווקים הבולטים ביותר בעולם הפיננסי. ההתעוררות של שוק הנדל\\\"ן בשנים האחרונות הפכה את ישראל ובמיוחד את העיר תל אביב לפנינת נדל\\\"ן איכותית שמשקיעים רבים מכל העולם מעוניינים להגיע ולהשקיע בה את כספם. רכישה של בתים ודירות היא ההעדפה של רבים מן המשקיעים וכל מי שיש לו כספים שקיבל בירושה או שחסך מעדיף לרכוש דירה או נכס על מנת ליהנות מתשואה גבוהה וכן מעלייה במחיר הנכס בעתיד.  
 
 

רכישת דירה להשקעה 

 
 
 
משקיעים רבים בוחרים לרכוש דירות להשקעה כחלק מן התכנון האסטרטגי הפיננסי שלהם. בהשוואה מול הריביות המוענקות על השקעות בבנק לבין התשואה שנכסים מניבים, ניתן לראות כי תשואה של דירות בארץ היא הרבה יותר גבוהה מריביות המוענקות על ידי הבנקים ולכן אנשים רבים שברשותם נכסים או סכומי כסף שאותם הם מעוניינים להשקיע, בוחרים לרכוש דירות להשקעה ולהשכיר אותן או להמתין שהשווי שלהן יעלה ואז למכור אותן ברווח או אפילו משרדים להשכרה. 
 
 

השקעה בנדל\\\"ן

 
 
 
השקעה בנכסי נדל\\\"ן היא כאמור נפוצה מאוד בישראל. אנשים רבים מבינים את הערך של הדירות ולכן מבקשים למצות ככל הניתן את ערך הדירות שברשותם. יורשים רבים אשר קיבלו דירות בירושה בוחרים שלא למכור את הדירה על מנת ליהנות מן הרווחים שיכולים לעלות כתוצאה מהשכרה של הדירה לשוכרים\\\\ ולכן יורשים רבים בוחרים לבצע פינוי ירושות מהיר, לשפץ מעט את הדירה ולהפוך אותה לאטרקטיבית להשכרה שמאפשרת להם ליהנות מדמי שכירות גבוהים. 
 

נדל\\\"ן חדש 

 
 
לאור הביקושים הגבוהים לדירות באזורים השונים בארץ ניתן לראות פריחה גם בתחום הדיור החדש מקבלן. זוגות צעירים רבים בוחרים לרכוש דירה מקבלן וליהנות מכל היתרונות של מגורים בדירה חדשה. מעבר לצורך
בדירה חדשה, פרויקטי נדל\\\"ן רבים בישראל יוצרים אזורים הומוגניים כמו שכונות לצעירים עם פארקים ואורח חיים המתאים לזוגות צעירים או שכונות לאוכלוסייה מבוגרת יותר. רכישה של נדל\\\"ן חדש יכולה להיות \\\"על הנייר\\\", כלומר עוד בשלב התכנון של הפרויקט או מיד בסיום הבנייה. 
 
בין אם הצורך הוא ברכישת דירה להשקעה ובין אם בדירה חדשה למגורים, שוק הנדל\\\"ן הישראלי מושך אליו משקיעים רבים המעוניינים ליהנות מן היתרונות הרבים שברכישת נדל\\\"ן בתקופה האחרונה.