ברצוני להודות לצוות דר\' פוליש על השירות האיכותי המקצועי והמסור. מגיעות עבור חברת דוקטור פוליש המלצות חמות. כאשר פניתי אל דר\' פוליש חשבתי שאני פונה אל עוד חברה של שיפוצים וצביעה של הבית. כאשר הגיע הצוות של דר\' פוליש מיד ראיתי שלא מדובר בצוות רגיל שאופייני לחברות צביעה ושיפוצים. הצוות היה חרוץ יסודי איכותי ועבד ברצינות ובאדיבות. חוויה של שיפוץ וצביעה עלולה להיות בלתי נעימה אם הצוות שנמצא אצלכם בבית כמה ימים היא לא נעים ומקצועי הצוות של דר\' פוליש היה מסור איכותי ועשה עבודה בדיוק לפי בקשותינו. גם כאשר שאלנו שאלות והערנו הערות, חברי הצוות ענו, שיתפו פעולה, סייעו ועשו הכול כדי שנהיה מעורבים ומרוצים בתהליך השיפוץ והצביעה – עם הצוות של דר\' פוליש הייתה לי תחושה שהבית שלנו נמצא בידיים טובות.

לפני השיפוץ ביררתי אילו חומרים עבור צביעה הם החומרים האיכותיים והמובילים וראיתי כי הצוות של דר\' פוליש משתמש בצבעים האיכותיים ביותר ולא מנסה לחסוך בהוצאות על חשבון איכות העבודה, שמעתי מחברים כי חברות רבות משתמשות בצבעים פחות איכותיים כדי לחסוך הוצאות, במקרה של דר\' פוליש לא היו עיגולי פינות כאלה. החומרים בהם השתמשו אנשי הצוות של דר\' פוליש היו טובים ביותר וראו את זה בתוצאות של הצביעה. שילוב של צוות מקצועי ואיכותי ושל חומרים איכותיים הם המתכון המצוין ביותר עבור צביעה ושיפוץ מוצלחים התוצאות עלו על הציפיות שלנו ולכן בחרתי לכתוב עבור דוקטור פוליש חוות דעת כזאת.

הצביעה והשיפוץ שערכו עבורנו הצוות של דר\' פוליש תמשיך ותייפה את הבית שלנו לאורך שנים, צביעה ושיפוץ כאלה איכותיים הם מקור להנאה בבית לאורך זמן. אם לסכם אנו בלב שלם יכולים לתת עבור דוקטור פוליש המלצה חמה. לכול מי ששואל אני ממליץ עליו ומספר על השיפוץ והצביעה המוצלחים לכול מכרי. אין ספק כי בשיפוץ והצביעה הבאים נפנה אל דר\' פוליש  בשנית. מי שלא מתפשר על איכות גבוהה של חומרים ועבודה והכול במחיר תחרותי ומפתה כדאי לו שיפנה לחברה מובילה כמו דר\' פוליש.

על השירותים של דוקטור פוליש תוכלו לקרוא בהרחבה באתר החברה: http://www.cln.co.il/