השקעת נדל\\\\\\\"ן מניבה מתחילה בקבלת ההחלטות הנבונות. לא כל דירה למכירה אפשר יהיה להפוך לנכס מניב רווחים. דירות שממוקמות באזורים נידחים לא ניתן יהיה להשכיר בקלות. משקיעים שרוכשים דירה להשקעה באזורים מרוחקים ולא פופולריים מוצאים את עצמם מתמודדים עם נכס ריק. ללא הורדה משמעותית בדמי השכירות ושיפוץ מקיף קשה יהיה לפתות את השוכרים להגיע למקום.

דירה להשקעה יש לבחור בהתאם לצורכי המשקיע. אלו שמעוניינים בנכסי נדל\\\\\\\"ן שמניבים רווחים יציבים למשך תקופה ארוכה זקוקים לדירות באזורים מבוקשים. דירה למכירה בבת ים תהיה בחירה נהדרת להשקעה. את הדירות אפשר יהיה להשכיר לצעירים, משפחות בתחילת דרכן ותיירים. הביקוש הגבוה לדיור באזור המרכז מאפשר לבעל הנכס למצוא שוכרים במהרה.

מה חשוב לבדוק בכל דירה למכירה

כל אדם שמבקש לרכוש דירה להשקעה מתבקש לבחון לפחות 3 אפשרויות. כאשר בכל אחת מהדירות יש לבחון את דמי השכירות הממוצעים באזור, רף הביקוש אל מול ההיצע, קהל היעד ותנאי המגורים במקום. דירה למכירה שממוקמת בקרבת קווי תחבורה ראשיים, מתחמי קניות, בתי ספר ומרכזי תעסוקה תהיה בחירה נבונה.

כאשר בוחנים נכסי נדל\\\\\\\"ן להשקעה יש לבחון היטב גם את מצב הנכס. נכסים במצב כללי רעוע שדורשים השקעה כספית משמעותית יוכלו להיות עסקה נהדרת או טעות מרה. משקיעים שרוכשים דירות להשקעה במחירים זולים יוכלו למכור אותן לאחר השיפוץ במחיר גבוה. הפערים בין מחיר הקנייה ומחיר המכירה מאפשר למשקיע להרוויח סכומי כסף משמעותיים. ישנם לא מעט משקיעים שנוהגים להפיק רווחים משמעותיים באמצעות שיפוץ דירות ישנות. מחירי השכירות בכל רחבי הארץ משתנים מעת לעת.


איפה כדאי לרכוש דירות להשקעה?

איש לא יוכל לערוב בצורה מלאה לשווי הנכס. דמי השכירות משתנים בהתאם לטרנדים אופנתיים ופיתוחים יזומים של הרשויות המקומיות. משקיעים שמבקשים למצוא לעצמם הכנסות יציבות לטווח הארוך יוכלו לבחור בדירות להשקעה בקרבת מוסדות השכלה גבוהה, דירות במרכזי הערים הגדולות, דירות בקרבת חוף הים, משרדים במרכזי מסחר גדולים. דירות להשקעה משמשות מקור הכנסה משמעותי בעבור פנסיונרים.  בחירת הדירה המתאימה ביותר להשקעה היא הצעד הראשון ליצירת  הכנסה צדדית מניבה למשך שנים רבות.