המשק הישראלי מורכב ברובו המכריע מעסקים קטנים ובינוניים, למעלה מ 96% הם עסקים מקטגוריה זו שהונם מוגבל, ועליהם להתמודד עם ניהול שוטף, עמידה מול ספקים ולקוחות, גופי המימון, ניהול כללי וארגוני, ויכולת עמידה מול שינויים תכופים בתחרותיות, זה לא קל ולא כולנו רכשנו השכלה ניהולית פיננסית להציל את העסק שלנו מסיכונים מיותרים, ועוד יותר מכך לחלצו כשהוא מדרדר, מרחב הניווט הצר אינו מאפשר לעסקים להחזיק מעמד זמן רב ללא ליווי עסקי שנועד להרימם מהקושי אליו נקלעו, זוהי בדיוק מטרתו של ייעוץ עסקי, נתאר כיצד הוא מסייע לחברה ועסק במשבר-

- הנסיבות שחברה נקלעת בהן למשבר מגוונות, וכול חברה שונה מחברה אחרת, ייעוץ עסקי בא לבחון כול חברה בפני עצמה, בנסיבות שבהן היא נמצאת, בממון שעומד לרשותה, בהתחייבויות הנוכחיות והעתידיות שלה, לאחר בחינה מעמיקה בכול הנתונים הפיננסיים של החברה אפשר להתחיל להבין את מקורות הבעיה והדרכים לפתרונה.

- לאחר בחינת כול נתוניה העסקיים של החברה נעשה שלב של בחירת פתרונות, לפי הערובות והביטחונות שהחברה יכולה להעמיד וההון הדרוש ליציאה מהמשבר, לא כולנו מבינים את השפה הכלכלית וההשתמעות שלה עתידו של העסק שלנו, מומחי ייעוץ עסקי יבארו ויסבירו לנו את מצבו של העסק שלנו והברירות שעומדות לפניו.

- יצירת תכנית עסקית- כאן מדובר בתכנית מורכבת, מחולקת לשלבים, לאופני חלוקת ממון נכנס עתידי על מנת שהעסק יעמוד בתשלום חובותיו, התכנית בנויה על אפיון מדויק של העסק, חולשותיו, חוזקותיו, יכולות הניהול וכדומה.

- השגת מימון- התכנית העסקית חיונית להשגת הלוואות, קרנות ומענקים, איתה אתם מוכיחים יכולות החזר, לכן לאחר שמומחי ייעוץ עסקי גיבשו לכם תכנית עסקית אסטרטגית, עולים מאד סיכויי קבלת המימון הדרוש, אם אתם מבצעים את התוכנית במסגרת מ.ט.י או
''הסוכנות לעסקים בינוניים וקטנים'' של משרד התמ''ת, אז הוצאות הייעוץ מסובסדות לכם בשיעור של כ 70%, והמדינה תסייע לכם בהעמדת בטחונות לקבלת ההלוואה.

- חברה של ייעוץ עסקי תלווה אתכם בגיבוש אלטרנטיבות אם לא קיבלתם את ההלוואה ואם ההלוואה התקבלה באופן בו יש להזרים את ההון על פי התכנית העסקי.


ייעוץ עסקי מתכון להיחלצות מקושי פיננסי


ייעוץ עסקי הוא שירות נפוץ ומקובל שמציל עסקים רבים מהתמוטטות, חובתכם לבחור בייעוץ מקצועי, בעל מוניטין ואחראי ללקוחותיו, לא כול אחד יתאים לכך. נסו לברר מהם השירותים המקובלים והמוכרים על ''הסוכנות לעסקים בינוניים וקטנים''.