החל משנות האלפיים המוקדמות, ניתן להבחין בכמות גדולה יותר של גורמים שונים בשוק לרבות גופים פרטיים וציבוריים כאחד אשר משכירים שירותי נדל"ן. מדובר בשירותים ייחודיים וייעודיים הניתנים על ידי חברות ייעוץ מקצועיות המתמחות בנושא המורכב של נדל"ן. חלק משוכרי השירות הנ"ל מבצעים זאת במסגרת מציאה של נכסים המיועדים להשקעה מחד או מאידך למגורים.


מה הקשר בין נדל"ן לשירותי פינוי דירות?


כמו כן השכרת שירותים אלו מיועדת בעבור שיווק, השבחה או מכירה של נדל"ן. לסיכום נאמר שבכל מה שקשור לניהול נכסים, חברות הנדל"ן למיניהם הין הכתובת הראשית אליה יש לפנות. באופן מעשי, הכלל שהוצג לעיל הינו רלבנטי וקשור ישירות לכל הנושא של פינוי דירה מתכולות, ובפרט כאשר מדובר בדירה שבעליה קיבלו אותה בירושה וכעת הם מעוניינים בהשבחת הנכס שנמצא בבעלותם. לרוב דירות אלו יהיו עמוסות עד אפס מקום בציוד וחפצים שונים של בן המשפחה המנוח.


כיצד להשביח את הנכס?


בעלי דירות שקיבלו אותן בירושה, בוחרים לרוב להשכיר שירותים כוללים ומקיפים של פינוי דירות ותכולות במסגרת השבחת הנכס בעתיד. אין צורך להכביר במילים אודות העובדה הפשוטה שאף איש לא היה מעוניין להשכיר או לרכוש דירה עמוסה בתכולה, גם אם העלויות עבורה הינן נמוכות וסבירות. מעבר לכך גם במישור הוויזואלי, דירות צפופות ועמוסות בציוד וחפצים קרוב לוודאי לא ישאירו רושם טוב וכלל לא יהיו אטרקטיביות בעיני השוכר או הרוכש הפוטנציאלי. תהליך יסודי של פינוי דירות יכול להשביח את הנכס פי עשרות מונים.


חברות נדל"ן להשבחת נכסים ופינוי דירות


אולם ישנו צורך לדאוג לתהליך פינוי דירות מקצועי, אשר תוכנן כהלכה מבעוד מועד על מנת להשיג את התוצאות האמורות. פינוי דירות נדרש להיות מבוקר ולצאת אל הפועל באמצעות חברות נדל"ן המתמחות באופן מסוים בנושא זה. תהליך פינוי דירות נדרש להותיר את התירה לאחר מכן נקייה ללא רבב מתכולה וחפצים. אולם חברות נדל"ן המעניקות שירותי פינוי בנוסף גם דואגות להשבחת הנכס דרך ביצוע ניקיון יסודי, צביעת קירות, עיצוב פנים מחודש וכיוצא בזה.