אם גם אתה רוצה להפוך את הנכס שלך, או את הנכסים שברשותך לנכסים מניבים אשר יאפשרו לך להרוויח מהם הרבה מאוד כסף, ייתכן כי הגעת למקום הנכון. המאמר הקרוב לא יכניס לך כסף, אבל הוא בהחלט יכול להוביל אותך להצלחה. זהו מדריך המפרט שלב אחר שלב את כל מה שדרוש לעשות בשביל להפוך את נכסיך לנכסים מניבים.


שלב מס' 1: ערוך סיעור מוחות עם בעלי מקצוע או אם אנשים אשר מבינים בנושא


יש לך נכס, אתה רוצה להרוויח ממנו כסף. אך כיצד? ישנן הרבה מאוד אפשרויות, והכל תלוי במצב הנכס, מיקומו, גודלו, ובהון העצמי הראשוני שיש לך. יכול להיות ששיפוץ קטן יכול להקפיץ את מכירי השכירות של הנכס, או שאולי בכלל אתה מעדיף למכור אותו? על כל הדברים האלה אתה צריך לחשוב לעומק, ומוטב לעשות זאת עם אנשי מקצוע בעלי ניסיון בנושאים הללו.


שלב מס' 2: השווה את ההצעות השונות


לאחר שיש בידיך את כל ההצעות השונות, כיצד להפוך את הנכסים שבידיך נכסים מניבים, הגיע הזמן להשוות בניהם ולראות איזו הצעה היא ההצעה אשר מתאימה לך, למצבך, ולמצב הנכס שלך.


שלב מס' 3: בחן את כמות ההון העצמי הראשוני שלך – האם יש לך כסף להשקיע בשיפוץ?


נתון חשוב מאוד אשר אנשים רבים, משום מה, נוטים להתעלם ממנו בבוטות. אם אתה מתכנן לשפץ את הנכס, לרהט אותו, או כל פעולה אחרת אשר תדרוש ממך הוצאת כסף – בדוק היטב כי יש באפשרותך לעשות זאת בטרם יהיה מאוחר מדי ותשקע בחובות.


שלב מס' 4: ערוך תכנית מפורטת עוד יותר, שלב אחרי שלב


לאחר קבלת ההחלטה הסופית, ערוך לעצמך, בליווי איש מקצוע, תכנית מפורטת אשר מפרטת – שלב אחר שלב – את תכנית השיפוץ או שינוי הייעוד של הנכס שלך.


שלב מס' 5: היצמד לתכנית המקורית ככל שיתאפשר לך


גם אם דברים נראים מסובכים ומסורבלים בתחילה, השתדל להצמד לתכנית שלך עד כמה שאפשר. במקרים קיצוניים מוטב לגלות גמישות מסוימת.