המשקיעים הוותיקים בענף הנדל\"ן כבר יודעים כי נכסי נדל\"ן שמוצאים למכירה במחירים זולים בצורה מחשידה מעמידים אותם בסכנה. מודעת דירה למכירה שמציגה מחיר נמוך בצורה משמעותית מהמחירים הממוצעים בשוק מסתירה מאחוריה אינטרס. במקרים בהם האינטרס הוא שאיפה למכור את הנכס במהרה מצאתם השקעת נדל\"ן רווחית במיוחד. אך ברוב המקרים הסיבה למחיר הנמוך היא מצב הנכס. מחירים נמוכים מעידים לרוב על דירה להשקעה שדורשת השקעה כספית משמעותית.

בעל הנכס יודע כי כל אדם שירכוש את הדירה יתבקש להשקיע בה סכום כסף משמעותי במטרה להפוך את המקום ראוי למגורים. רכישת דירה להשקעה מסוג זה תוכל להיות רעיון נפלא. ישנם לא מעט משקיעים שנוהגים דרך קבע לרכוש דירות ישנות שזקוקות לשיפוץ במחירים זולים. הם שוכרים צוותים של שיפוצים במחירים זולים ומצליחים להשלים את כל עסקת הרכישה והשיפוץ במחיר נמוך מהעלות הממוצעת של הנכס בשוק.

בתום תקופת השיפוץ הדירה מוצעת שוב למכירה במחיר גבוה מהמחיר בשוק. השיפוצים והעיצוב החדשני של הדירה מאפשרים למשקיע לדרוש וגם לקבל תמורה מלאה בעד כספו. הפערים בין מחיר הקנייה ומחיר המכירה מגיעים לעתים למאות אלפי דולרים. משקיעים מנוסים שיודעים לזהות השקעות נדל\"ן חכמות מצליחים להפיק רווחים גבוהים. אלו שמעוניינים ברווחים לטווח הארוך יוכלו להציע את הנכס להשכרה וליהנות מתשלומי שכר דירה גבוהים.


דירה להשקעה שכדאי לקנות

אלו שמחפשים דירה למכירה שתוכל להפוך להכנסה יציבה בתקופת הפנסיה או לשמש פתרון מגורים לילדים יוכלו למצוא מבחר גדול של אפשרויות. נכסים מניבים אפשר למצוא ברוב מרכזי הערים באזור המרכז. בכדי לבחון היטב את כדאיות ההשקעה כדאי יהיה לבחון את תכנית הפיתוח האזורי של הרשות המקומית. סלילת כביש מהיר בקרבת מקום או הקמת בית ספר עלולים לפגוע בשווי הנכס.


דירות למכירה בבת ים זוכות לפופולריות רבה בקרב המשקיעים. מגדלי מגורים חדשים צפויים להביא אל העיר בת ים אוכלוסייה חדשה מכל אזור המרכז. המגדלים מציעים איכות חיים של דירות יוקרה לצד מרפסות שמשקיפות אל חוף הים. הקרבה של העיר בת ים לתל אביב מעניקה לה יתרונות נוספים. דירה למכירה בבנייני המגורים החדשים או במרכז העיר תוכל להיות השקעה מניבה ויציבה למשך שנים רבות. העניין שמגלים המשקיעים בעיר בת ים לגיטימי לחלוטין.