החלטתם שאתם רוצים למצוא משרד בתל אביב שיתאים לעסק שלכם? אם כך, עליכם לשים לב טוב לא רק למשרדים עצמם שיכולים לבוא בחשבון מבחינתכם, אלא גם לבניינים שבהם הם ממוקמים. המדריך שמובא במאמר זה יוכל לסייע לכם לבחור יותר מהר ויותר נכון את המשרדים שלכם בתל אביב, כך שכדאי שתקראו אותו.


שלב 1: מיקום המשרד בתוך העיר


כאשר מדברים על משרדים בתל אביב מדברים למעשה על אזורים שונים שבהם הם יכולים להיות ממוקמים. לכן השלב הראשון במדריך הוא להחליט איפה בדיוק בתוך תל אביב המשרד צריך להיות ממוקם.


שלב 2: בניין מתוחזק


יש משרדים בתל אביב ששוכנים בבניינים הכי חדשים והכי מפוארים, ולעומת זאת, יש גם משרדים שנמצאים בבניינים הרבה יותר ישנים וכלל לא מתוחזקים. השלב השני במדריך הוא להבין שלקנות או לשכור משרד בבניין שעוד לא עבר תמ"א 38 או בבניין שלא נעשית בו תחזוקה שוטפת זו עלולה להיות בעיה.


שלב 3: מוצאים חברת אחזקה


אם יש משרד בתל אביב שנראה לכם כאופציה לא רעה בכלל אך כיום אין חברת אחזקת מבנים שאחראית עליו, הרי שכדאי לכם להתחיל לדבר עם השכנים בבניין. עוד לפני שאתם קונים את המשרד או שוכרים אותו כדאי לכם לברר שאכן השכנים יהיו מוכנים להשתתף בתשלום לחברת אחזקת מבנים, כי מבחינתכם זה חשוב ביותר.


שלב רביעי: השפעת הבניין על הלקוח


השלב הרביעי הוא להבין שאפילו אם השכנים לא יהיו מוכנים להשתתף איתכם בהוצאות של חברת אחזקת המבנים, יכול להיות שיהיה לכם כדאי לשלם לחברה לבד. העניין הוא שאם תזמינו לקוחות לבניין שאינו מתוחזק זה עלול להשפיע לרעה על העסק וזה חבל.


שלב חמישי: מקבלים החלטה


השלב החמישי הוא להחליט איזה משרד בתל אביב אתם רוצים. שימו לב לכל הפרטים ולא רק לבניין עצמו, כי גם החנייה חשובה וגם האזור כולו של המשרד יכול להשפיע על ההחלטה.
לסיכום, ההשקעה של לבחור משרד בתל אביב היא גדולה, אך היא בהחלט צריכה להיעשות כדי שתהיו שלמים עם הבחירה.