השקעה בנדל"ן מסחרי בתל אביב היא צורת השקעה שבעלי עסקים רבים חברות נדלן וגם אנשים פרטיים אוהביםלעשות. משרדים להשכרה בתל אביב היא אחת האופציות.השקעה כזאת היא לרוב השקעה בטוחה יחסית. היא מניבה תשואות לטווח ארוך. השוכרים הם שוכריםמהתחום העסקי. הם אינם ממהרים לעזוב את המקום. כך שיש לזה יתרון אדיר מבחינת בעל הנכס.
 

כדאי להשכיר משרדים במרכז  העיר

 
יש אנשים פרטיים שרוכשים דירות ישנות במרכז העיר ומסבים אותם למשרדים. יש אנשים רבים שירשו דירות כאלו והעדיפו לא למכור אותם. הם שיפצו את הדירות ומשכירים אותן. יש בניינים רבים שנבנו בעבר בסגנון אירופאי או ערבי. בניינים אלו נועדו לשימור. יש אפשרות לשפץ את החלק הפנימי . ולהתאים אותו לצרכי המשכיר.
 

צריך להשכיר משרדים במגדלי משרדים

 
יש חברות נדלן גדולות שמקימות בנייני משרדים להשכרה בתל אביב במקומות רבים במרכז העיר. בנייני משרדים אלו מנוהלים על ידי חברות ניהול שמתמחות בנושא. כל מי שרוצה שכירת משרדים במקום כזה יודע שכל הנושא הטכני מטופל בצורה הטובה ביותר על ידי חברת הניהול.
 

צריך לתכנן תכנון פנימי של המשרדים

 
כל מי שמשכיר יחידת משרדים כזאת, מקבל יחידת שטח ריקה. הוא צריך לתכנן את התכנון הפנימי שלה. חלוקת המשרדים והחללים , עיצוב כניסה והלובי, החלטה על סוג חיפוי לרצפה ועוד החלטות שיוחלט עליהן. כל מנהל חברה או עסק יחליט על פי צרכיו וטעמו.
 

צריך לנהל את בנייני המשרדים

 
חברת הניהול תצמיד מנהל בניין לכל בניין, לצידו יהיו אנשי צוות ובעלי מקצוע שיודעים לבצע תחזוקת מבנים. החברה תדאג לשירותים שונים. שירותי ניקיון, שמירה ומודיעין, שירותי תחזוקת מעליות, מיזוג אוויר ותקשורת. כל זאת ייעשה על ידי ספקים חיצוניים. הבניינים ייראו תמיד נקיים ומצוחצחים. ניקיון שטחים ציבוריים ושירותים ייעשה סביב השעון.
 

צריך לדאוג לקבלת מקומות חניה

 
אחת הבעיות בשכירת משרדים בלב העיר תל אביב היא נגישות התחבורה ומציאת מקומות חניה למכוניות. כאשר שוכרים משרדים בעיר הזאת צריך לדאוג לשני הדברים הללו, העובדים במשרדים צריכים להגיע לעבודתם בצורה טובה וחלקה. כך שהעירייה ובעלי הנכסים צריכים לתת דעתם על נושא זה. הם דואגים לפתרון בעיות אלו.