יש לכם משרדים להשכרה רמת גן ואתם רוצים לגבות עבורם דמי שכירות יותר גבוהים? אם כך, אין ספק שיש כמה פעולות שתוכלו לעשות כדי להשביח אותם. המאמר שמובא כאן הוא מדריך להשבחת הנכסים שלכם, כך שכדאי לכם לקרוא אותו.

השלב הראשון: בדיקת המשרדים ברמת גן

השלב הראשון הוא להיכנס למשרדים שלכם, אחרי שהשוכרים האחרונים עוזבים, ולבדוק מה מצבם. האם הם צריכים לעבור שיפוצים שונים? כמו כן, שימו לב גם לבניינים שבהם הם שוכנים כיוון שזה גם נושא חשוב שהשוכרים בדרך כלל שמים לב אליו.

השלב השני: החלטה על שיפוץ

השלב השני הוא להחליט איזה שיפוצים אתם רוצים לעשות במשרדים שלכם לפני שאתם משכירים אותם לשוכרים הבאים. לפעמים רק צריך לסייד את הקירות ולעיתים צריך לעשות גם הרבה מעבר לכך, ולכן כדאי לכם לקבל החלטה על שיפוצים מסודרים.

השלב השלישי: אחזקת המבנה

השלב השלישי הוא להחליט האם אתם רוצים להזמין חברת אחזקת מבנים שתהייה אחראית על אחזקת המבנים בהם יש לכם משרדים להשכרה רמת גן. חשוב ביותר לעשות את זה כיוון שבעלי עסקים שרוצים לשכור משרדים לא יירצו לשכור משרדים במקומות שבהם אין אחזקת מבנים טובה.

השלב הרביעי: מפרסמים את השכרת הנכסים

השלב הרביעי הוא כאשר המשרדים כבר מוכנים להשכרה, וזה השלב שבו אתם צריכים לפרסם אותם. בחרו האם אתם מעדיפים לפרסם אותם באופן עצמאי או שאתם רוצים לפנות אל חברת נדל"ן, כאשר כדאי לקחת בחשבון את העובדה שיש יתרונות וחסרונות לכל אופציה.

השלב החמישי: משכירים את המשרדים לשוכרים אמינים

השלב החמישי הוא להשכיר את המשרדים שלכם, וכדאי מאוד להשכיר אותם רק לאנשים שנראים לכם אמינים. אחרי הכול, השוכרים צריכים לשמור לכם על המשרדים וחבל לכם להשכיר אותם לאנשים שלא ישמרו עליהם כמו שצריך.
לסיכום, ההתעסקות עם השבחת הנכסים היא לא התעסקות קלה, כי צריך גם למצוא אנשי מקצוע שייבצעו את השיפוצים, אך אין ספק שזה בהחלט שווה את זה. כך תוכלו לגבות מחירים גבוהים יותר על ההשכרה של המשרדים שלכם.