חלק גדול מאד מהצלחתו של עסק הוא המיקום בו הוא מוקם ופועל, המיקום משפיע על תקציב העסק, על המיסים, על נגישות לעובדים איכותים, על חשיפה ללקוחות אפשרים, לכן כשרוצים להקים או להעתיק מיקום עסק כדאי מאד לבדוק את היתרונות, האילוצים והחסרונות שבכול מיקום. אנו מציעים את נתניה כמיקום שלעסק הפונה לתושבי הצפון, עמק חפר והשרון- יכול לייצר יתרונות שעליהם עסקים קמים או נופלים, יתרונות של תחרותיות הנובעים מהמיקום.

מדוע נתניה?

סיבה ראשונה- נתניה יושבת במיקום אזורי אסטרטגי, היא מרכז תיירות ישראלי, מתגוררים בה תושבים רבים, וממוקמים בה מוסדות שלטון אזורים. כך אתם זוכים בחשיפה לקהלים מגוונים ושונים, ולפי סוג העסק שלכם כדאי מאד לפנות אליהם ולעשות חייל.

סיבה שניה- נתניה מציעה לכם שלל שירותים של עיר מפותחת בישראל, אם בשירותי עיריה ואם מגוון משרדים להשכרה המנוהלים על ידי חברות אחזקה מקצועיות, היא אידיאלית לשירות זמנם של העובדים ביציאות לארוחות צהרים ולאחר העבודה, וגם כנקודה לוגיסטית של הקמת משרד לעסק בפריסה ארצית.

סיבה שלישית- נתניה מציעה מגוון משרדים רב, בגדלים שונים, בטווחי מחירים גמישים, ובמיקומים שונים-  אם במיקום מרכזי בצומת פולג, מיקום שנגיש ביותר לכול תושבי עמק חפר וישובי השרון, ואם במרכז העיר בפניה לתושבים המקומים.

סיבה רביעית- עלות משרדים להשכרה בנתניה היא אטרקטיבית ביותר, ומאפשרת לכם ליהנות ממיקום מרכזי אך בעלות קטנה באופן יחסי לחשיפה בה זוכים.

סיבה חמישית- נגישות תחבורתית, נתניה נוחה מאד להגעה וליציאה ממנה, ערוצי התנועה מאפשרים זרימת תנועה קולחת, ולעובדים הרוצים בכך יש אפשרות להשתלב בנסיעות הרכבת התכופות העוברת בתחנות בעיר.

משרדים להשכרה בנתניה- לחשוב רחוק

למי שהוא תושב נתניה והעס שלו פונה בתחומו לתושבים בעיר, הבחירה בנתניה היא ברורה, אך כדאי מאד לבחון את מה שהעיר מציה גם אם אינכם תושבים מקומים, ואם תחום העסק אינו פונה בהכרח ורק לתושב המקומי, נתניה מציעה יתרונות ברורים שצריכים להפוך אותה לאפשרות מרכזית לכול עסק במרכז הארץ ושפניו לצפונה, האפשרות לבחור בין הרבה משרדים להשכרה בנתניה, לפי תקציבכם ודרישות העסק, ובמיקומים מובחרים בעלות סבירה מקנים לכם יתרונות עסקים חשובים שמומלץ לשקול היטב.