אם אתם מתכננים למכור דירה חשוב כי תקראו מאמר זה ותבינו איך בעזרת מספר כללים פשוטים תוכלו להעלות את ערך הדירה ולמכור אותה ביותר כסף. לקוחות אשר באים לבדוק את הדירה מתרשמים מרמת הניקיון והתחזוקה בדירה, איכות הבניה, גודל הדירה, נוף ועיצוב הדירה. אם נדאג לניקיון יסודי לפני שלקוח פוטנציאלי מגיע לראות את הדירה ונשמור על סדר הוא יתרשם מהדירה ויסכים לשלם יותר כסף. לכן, כדאי לדאוג לניקיון יסודי באמצעות חברת ניקיון מקצועית, להשליך רהיטים פגומים ולעצב את הדירה באלגנטיות כך שהיא תגרום לכל מי שבא לראות את הדירה תחושה נעימה ואוורירית.

ניקיון יסודי

הכלל החשוב ביותר כאשר מציעים דירה למכירה הוא לשמור על סדר וניקיון. כדאי להשקיע כמה שקלים ולהזמין חברת ניקיון מקצועית שתבצע ניקיון יסודי במכשור מתקדם וחומרי ניקיון מקצועיים. כך ניתן להבריק את הרצפה, למרק את החלונות והתריסים ולהבריק את הכלים הסניטריים בבית.

תיקונים קלים

כל עורך דין לנדלן יסביר לכם מניסיונו כי מכירת דירה מחייבת אתכם למכור דירה ללא פגמים לכן חשוב לבצע תיקונים נדרשים ולא להסתבך אחרי המכירה עם תביעות, עורכי דין יקרים, בילוי בבתי משפט והוצאות מיותרות. כדאי להשקיע כמה אלפי שקלים בדירה ולדאוג לצבע חדש, לתקן נזילות במידה ויש, לתקן את מערכת החשמל במידה ויש בעיות שאתם מודעים להן וכדומה. השקעה זו תביא להעלאת ערך הדירה כך שלמעשה מדובר בהשקעה לצורך רווח. הסכם דירה למכירה דורש אישור חתימות בנוכחות עורך דין ולכן מדובר במסמך מחייב בו אתם מתחייבים למכור נכס באופן חוקי ובמצב תקין.

עיצוב

לקוחות אשר מגיעים לראות דירה למכירה יתרשמו מניקיון הדירה אך יוקסמו מעיצוב דירה המדבר אליהם. נשים רבות נוהגות לדמיין את עצמן בדירה ולכן אם העיצוב מושך אותן הן יבחרו בדירה. בהשקעה קטנה ניתן לשדרג את עיצוב הדירה כמו התקנת וילון חדש, הדבקת מדבקות קיר התורמות לאווירה ייחודית, הוספת עציצים, תליית תמונה צבעונית, הוספת חפצי נוי במקום בולט ומושך את העין, סידור הרהיטים כך שהדירה תעניק תחושה אוורירית ומרחב ועוד.