אם אתם מעוניינים לרכוש נדל\"ן להשקעה או לצורכי מגורים כדאי לפנות לחברה המתמחה בנושאי אשראים מתקדמים כמו הום וויז. חברות המתמחות בנושא השעה בנכסים פועלות עצמאית ואינן מייצגות בנקים או מוסדות פיננסיים. למעשה החברה מייצגת את הלקוח המעוניין לרכוש נכס להשקעה או מגורים ולאחר סיעור מוחות וחקר השוק היא ממליצה ללקוח כיצד לפעול ואף מייצגת ומלווה אותו לכל אורך העסקה.

פתרונות אשראי מגוונים

ישראלים רבים נוהגים להשקיע בנכסים מניבים כגון דירות, בתים פרטיים, חנויות, קרקעות ונכסי נדל\"ן אחרים. כדי לממן את קניית הנכס יש למצוא פתרונות אשראי ולכן חשוב לפנות לחברה מקצועית ומנוסה בתחום שתייעץ למשקיע, לאחר סקירת נתוניו הפיננסיים וחקר שוק המשכנתאות או אשראים מתקדמים אחרים, כיצד לפעול. חברה מקצועית כמו הום וייז מעמידה לרשות הלקוח צוות של עורכי דין וכלכלנים ואלה מגבשים תכנית פעולה ללקוח. במקרים רבים ניתן לקבל אשראי בנקאי כנגד שיעבוד הנכס אך חשוב לעשות זאת לאחר בדיקת כל החלופות הקיימות והשוואת הכדאיות הכלכלית. שיעבוד נכסי נדל\"ן מאפשר ללקוח, יזם או חברה קבלנית, לזכות במימון גבוה וכך הוא כמעט ואינו זקוק לגיוס הון פרטי. חשוב לתזמן היטב את הרכישה כך שהמשקיע יוכל לזכות ברווח כבר במועד הרכישה ולכן יש לבחור בחברה מקצועית אשר יודעת להשיג עסקה משתלמת ולנהל נכון את זמני הרכישה או המכירה של הנכס.

ליווי לכל אורך העסקה

חברה מקצועית העוסקת באשראי ומשכנתאות תציע ללקוח מגוון נכסי נדל\"ן מניבים מהם ניתן לבחור לאחר איסוף נתונים מקיף. הלקוח יכול לבחור את הנכס המניב המתאים לצרכיו, והחברה תדאג לתכנון וניהול האשראי הבנקאי כנגד שיעבוד הנכס, תוך ייצוג המשקיע מול הבנקים ומוסדות האשראי השונים, דאגה לאינטרסים שלו, וכן ייצוג וניהול משא ומתן מול חברות הביטוח ושאר הגופים והרשויות עמם יש להתמודד כאשר רוכשים נכס להשקעה. חשוב לדעת כי ישנם יותר מ- 30 מסלולי משכנתאות כיום ולכן חשוב לבנות תמהיל משכנתא המתאים ביותר לצורכי הלקוח ומתוך הבנה עמוקה בעולם המשכנתאות ובענף הבנייה.