אנשים רבים, כאשר הם משלמים את המשכנתא עד סופה שוקלים לקחת משכנתא נוספת ולרכוש דירה להשקעה או נכס כמו חנויות להשכרה בתל אביב. התחום של נדלן הוא תחום רווחי שיש עליו אחוזי רווח יפים וניכרים לרוב גבוהים מרווח שניתן לקבל על אותו סכום כחסכון בבנק. אך לא רק אנשים שמסיימים לשלם משכנתא על דירתם הראשונה רוכשים דירה והשקעה ומחפשים דירה למכירה או דירה להשקעה יש אנשים שכול פעם שהם מקבלים מעבודתם סכומי חסכון כמו קרן השתלמות אחת ל 7 שנים הם רוכשים בכסף דירה להשקעה או משלמים חלק מהתשלום מראש ולוקחים משכנתא. לא כולם רוכשים דווקא דירה למכירה אלא יש כאלה אשר פונים להשקעת נדלן אחרת כמו רכישת משרדים להשכרה או השקעת נדלן אחרת.

זוגות צעירים והשקעות נדלן

 רוב הזוגות הצעירים יכולים בקושי לגייס כסף עבור דירה אחת, אבל קיימים גם זוגות שיש להם סכום בסיסי גבוה וכאשר הם לוקחים משכנתא עבור דירת מגורים הם גם רוכשים דירה להשקעה שתניב שכירות שתסייע לשלם את מחיר שתי הדירות. במקרה כזה ניתן לפנות למספר בנקים למשכנתאות. לא חייבים כאשר רוכשים 2 דירות לקחת את שתי המשכנתאות באותו בנק ניתן לפצל את המשכנתאות בשני בנקים כדי לקבל תנאים טובים ומגוונים יותר.

הוכחת יכולת תשלום על שתי דירות

אם אתם זוג צעיר אשר רוכש דירה להשקעה במקביל לדירת מגורים תצטרכו להראות לבנק שאתם לוקחים בו משכנתא על הדירה השנייה שיש לכם מקורות הכנסה לשלם את שתי המשכנתאות בבת אחת תוכלו לעשות זאת על ידי הצגת הוכחות על חסכונות, או על מקורות הכנסה וגם לבסס חלק מההחזר בכספי השכירות שדירת ההשקעה תניב. רכישת דירה למכירה נוספת על דירת מגוריכם היא דרך חכמה ונכונה ליצור חסכון ולהניב רווחים. אם אתם מחפשים דירה למכירה או השקעת נדלן אחרת עליכם לבדוק בלוחות השונים באינטרנט או באתרים מיוחדים בהם ניתן למצוא הצעות מעניינות של דירה להשקעה. כדאי לרכוש דירה להשקעה באזור בטוח שיש בו ביקוש לשכירות כמו תל אביב או אזורי אוניברסיטאות כמו באר שבע או חיפה.