אז הקמתם את העסק שתמיד רציתם שיהיה לכם. אמנם זה לא חלום חייכם להיות מתווכים, אבל זה בהחלט הצעד הראשון לקראת המכה הגדולה שאתם מתכננים. יש לכם את כל מה שמתווך צריך. אתם יודעים למכור, לעמוד לפני בן אדם, להתחבר אליו אישית וחברית, ולשכנע אותו לעשות משהו שאתם רוצים, בין אם זה ללכת לאיזה שהוא מקום, ובין אם זה לקנות מכם דבר מה. אתם מאוד יסודיים, מתמידים בדרככם, ומודעים לזה שתיווך זה לא עניין של מה בכך, וייתכנו שבועות ארוכים של דחיות וכשלונות עד שתוכלו להריח את ההצלחה הראשונה שלכם. אתם גם מאוד נמרצים ויודעים שיהיה עליכם ללכת הרבה, להתקשר הרבה, להיפגש עם אנשים, לשאול שאלות, ללמוד ולעשות שיתופי פעולה עם עמיתים למקצוע. הדבר היחיד שחסר לכם זה משרד, ועל משרד אתם לא מוותרים. אתם הרי לא רוצים שיתקשר לקוח שרוצה לקנות דירה, ואמא שלכם תענה לו ותגיד לו שזאת טעות. אתם צריכים משרד, אבל אתם לא רוצים לשכור משרד לתקופה ארוכה, ובטח לא לקנות אחד בשלב כזה ראשוני.

משרדים להשכרה וירטואלית

הפתרון שאתם צריכים הוא משרדים להשכרה לתקופה קצרה, או שירות להשכרת משרדים וירטואליים. ומה זה בדיוק? ובכן, משרדים וירטואליים הוא קומפלקס של משרד אחד או יותר שיושבת בו מזכירה אחת המשרתת שורה ארוכה של משרדים ובעלי מקצוע. אתם תבחרו מספר טלפון, וכל מי שיתקשר למספר הזה, המזכירה תענה לו כאילו היא המזכירה שלכם, ותיקח ממנו הודעה. תוכלו גם לתת את הכתובת של המשרד, וכל דברי הדואר שיגיעו אליו, יועברו אליכם. בנוסף לכך, משרדים להשכרה וירטואלית מספקים גם שירות שבו אתם יכולים להגיע למשרד בפועל ולערוך בו פגישות וישיבות. שירות זה כרוך כמובן בתשלום פר פגישה, אבל לפעמים זה שווה את ההשקעה אם שומרים אותה לפגישות חשובות באמת.

אין צורך בהשכרת משרדים יקרים, ריהוט שלהם, הכנסת מערכות מחשוב או מצלמות אבטחה מסביב. אפשר לעבוד מהבית ולתת ללקוחות שלכם מראית עין של משרד ותיק ומקצועי המתוחזק ומופעל על ידי מזכירה אישית.