מחבר:

אם בעבר היה הרבה יותר פשוט למצוא נכסי נדל\\\"ן לרכישה בהזדמנות, כיום המצב שונה לחלוטין. כיום שוק הנדל\\\"ן, בייחוד במדינת ישראל, נמצא בשיא שלו ולכן קשה מאוד למצוא נכסים בהזדמנויות משתלמות. יחד עם זאת, אנשים אשר עובדים בצורה נכונה וחכמה יכולים למצוא נכסים בהזדמנויות מיוחדות ולרכוש דירה, בין אם זה למגורים ובין אם זה להשקעה, במחיר נמוך יותר ממחיר השוק. איך עושים זאת ? פשוט מאוד – קראו את המאמר הבא עד תומו ותוכלו לקבל מידע בעל ערך רב על הדרכים למציאת נכסי נדל\\\"ן בהזדמנות מכירה מיוחדת, נכסים במחיר שפוי שיעניקו לרוכש יתרונות רבים מאוד.

דירות מוזנחות ודירות של אספנים

כל אחד מכיר את התופעה של אספנות כפייתית. אספנות כפייתית היא מחלה לכל דבר וביתם של אספנים נראה כמו מחסן זבל אחד גדול אשר לא ניתן למצוא בו את הידיים והרגליים כלל. יחד עם זאת, בשל הבלגן הרב והלכלוך, ניתן לראות דירות של אספנים הנמכרות לאחר שהם נשלחים לטיפול או חלילה, נפטרים, במחיר הרבה יותר נמוך מהשווי של הדירה עצמה. האנשים אשר מוכרים את הדירות הללו הם לוב בני המשפחה של האספן ואין להם זמן או כוח להתחיל בפינוי החפצים מהדירה ולכן מוכרים אותה כמו שהיא במחיר הרבה יותר נמוך. אדם חכם, יכול לזהות את הפוטנציאל של הדירה עצמה ופשוט להזמין חברת פינוי דירה בתל אביב או בכל מקום אחר בארץ אשר תפנה את כל החפצים מהדירה, תנקה אותה ותאפשר לו לעשות בה שימוש בצורה הטובה ביותר.

דירות בפריפריה ובאזורים מרוחקים

אמנם, עליית מחירי הנדל\\\"ן לא פסחה גם על אזורי הפריפריה וגם על האזורים המרוחקים ביותר אך יחד עם זאת, המחירים של הדירות בפריפריה לא דומה, ולו במעט, למחירים של הדירות בערים הגדולות. לכן, אלו אשר מחפשים נכסי נדל\\\"ן בהזדמנות יכולים למצוא את הנכסים הללו באזורי הפריפריה ושם לבצע רכישה של נכס במחיר משתלם במיוחד, לרכוש דירה גדולה ומרווחת במחיר של דירה קטנה מאוד בעיר.