אתם מכירים את זה, שאתם גרים שנים בדירה מסויימת במקום מסויים, שם הכל כל כך מוכר, הילדים שלכם נולדו וגדלו שם, הבן שלכם התגייס ויצא משם לצבא, הבת שלכם יצאה מהבית הזה עם שמלת הכלולות שלה. הבית שלכם מכל את הזיכרונות הכי יפים שלכם. אף פעם לא חשבתם למכור את הבית ולעבור למקום אחר, שם תמיד הילדים ואתם הרגשתם שזה המקום שילווה אתכם תמיד, שם חשבתם שהנכדים יבלו אתכם. אבל דברים משתנים ופתאום חושבים מחוץ לקופסא, פתאום מבינים שכבר לא צריך דירה כל כך גדולה ואפשר להסתפק גם במשהו קטן יותר, אולי אפילו קרוב יותר למרכז ובאזור טוב יותר.

 

אנחנו מלווים אתכם לכל אורך הדרך

 

פרסמתם מודעה באינטרנט ברגשות מעורבים, \\\"דירה למכירה בבת ים\\\", צעד לא פשוט בשבילכם אחרי שנים באותו בית, אבל החלטתם בכל זאת שזה הזמן לנער אבק ולהתחדש, נדל\\\"ן לא מחליפים בכל יום, אבל היום שלכם הגיע, דנתם באפשרות לעשות מהדירה דירה להשקעה, אבל דירה להשקעה נראית לכם כאופציה פחות מתאימה, כי בכל זאת דירה להשקעה דורשת טיפול תמידי וחיפוש שוכרים, אז נשארתם עם דירה למכירה. למכור דירה זה צעד משמעותי, כל מי שמכר כבר יודע את זה, לא תמיד זה קל, בשביל זה אנחנו כאן ללוות אתכם, בכל צעד, שלב \\\"דירה למכירה\\\" הוא רק שלב קטן בדרך למשהו גדול וטוב יותר.

 

השלט על המרפסת

 

הפרסום הראשוני הוא שלט \\\"דירה למכירה\\\" על המרפסת, או על סורג החלון מכאן זה מתחיל. אחרי שהצלחתם למכור, אנחנו נשמח לעזור לכם למצוא את מעונכם החדש ולא נעזוב אתכם עד שתרגישו בבית, גם לנו חשוב שהבית החדש שלכם לא ירגיש לכם זר, אלא מחבק וידידותי. נדל\\\"ן זה לא רק בטון, זה הרגשה, זה תחושה, זה הבית שלכם, המקום המקודש לכם ורק לכם. אנחנו לא מנסים למכור לכם נדל\\\"ן, אנו מוכרים לכם אווירה, חשובה לנו מאוד הנוחות והאושר שלכם, אנו שמחים להיות חלק מהחידוש ותמיד שמחים לחדש.