מחברת:

נדל\"ן הוא שם כולל לכל הנכסים הבנויים, זה יכול להיות פרטי ויכול להיות מסחרי, בכל מקרה זה בנוי. כל אדם בחייו רוכש לפחות פעם אחת נכס, בדרך כלל דירה או בית, הנכס הוא הרכוש הכי יקר שנמצא בבעלותכם ולכן צריך להתייחס אליו ככזה. צריכים לטפל בו אנשי המקצוע הטובים ביותר, לשפץ או לבנות, לעשות תוספת, או להרוס חלק ישן, הכל דורש טיפול מיומן. הכל מתחיל בזה שהחלטתם לרכוש נכס, אתם בודקים מה יכולת ההשקעה שלכם, בין אם זה הון עצמי או בין אם צריך לקחת משכנתא, בכל מקרה תצטרכו איזשהו סכום משלכם.

השלב הבא

אתם בודקים נכסים באזורים שמעניינים אתכם, לרוב זה בא לידי ביטוי בסוג החינוך שיש במקום, אילו בתי ספר, האם יש אזור מסחרי בקרבת מקום, מה המרחק לתחנת האוטובוס הקרובה ואילו קווים מגיעים לשם, האם כל הפונקציות שאתם צריכים הם במרחק הליכה, או במרחק נסיעה ברכב כי גם זה שיקול כלכלי, אחרי שסיכמתם על אזור, אתם מתחילים לבדוק מה יש לשוק להציע ואיזה סוגי נדל\"ן מוצע שם למכירה, כמה חדרים דרושים לכם והאם השטח הבנוי מספק אתכם.

גם בתים למכירה וגם משרדים להשכרה

נדל\"ן כפי שראיתם לעיל יכול להיות גם נדל\"ן מסחרי, לפעמים אתם מחפשים משרדים להשכרה בתל אביב ולאו דווקא רכישה. גם משרדים להשכרה צריך לשקול בכובד ראש, השיקולים הם: מיקום המשרד, האם או דורש שיפוץ או ניתן פשוט להביא את הדברים ולהיכנס. משרדים להשכרה בתל אביב יכולים להיות במצב רעוע שדורש שיפוץ כולל, או יכולים להיות ממוקמים בבניין חדש ולכן הם לא דורשים כלום. בבניינים החדשים כבר קיימים כל סוגי השירותים לשימוש העובד ובטיחותו. התכנון כבר מותאם לצרכים ולא צריך להשקיע.

זה פלוס וזה פלוס

גם בניינים חדשים הם יתרון וגם ישנים. בבניין החדש לא צריך שום שיפוץ ואנו מקבלים אותו כמו שהוא, במבנה ישן אנו נדרשים לשפץ וגם זה דבר חיובי, כי אז אנו מכניסים בפנים משהו מהמגע האישי שלנו מה שהופך אותנו ליותר קשורים אליו. אנו לשרותכם בכל בחירה ותמיד תזכו הבחירה שלכם היא הכי נכונה בשבילכם.