בניה של מבנה כלשהוא צריכה להיעשות בקפידה ובטוב טעם. צריך תמיד לזכור שנכס נדלני הוא סוג של נכס שתמיד אפשר למכור ולהעביר לרוכש אחר. נכס הוא השקעה מצוינת בדרך כלל ששומר על ערכו במיוחד בישראל. אם משקיעים בבנייתו בתבונה וברגישות מתאימה, ואחר כך באחזקה נאותה שלו הרי יהיה אפשר לשמור על ערכו ואף להשביח את ערכו. מטבח בתוך בית הוא אחד החדרים החשובים בבית. אישה שקונה בית תלך קודם כל למטבח ותבדוק אותו. שיש למטבח שמעוצב בצורה יפה ונראה טוב ייתן הרבה נקודות זכות לבית בעיניה. אם שיש למטבח נראה טוב אז דעתה על בני הבית תהיה טובה. היא תשמח לקנות בית שיש בו מטבח יפה ושיש מתאים.

 

עיצוב מטבח

 

חשוב לדעת שהשקעה כספית במטבח היא השקעה משתלמת. ההשקעה במטבח היא יחסית גדולה מאוד. החיים בבית נעים במידה רבה סביב הציר של המטבח, חדרי משפחה וחדרי שינה בסדר הזה. כאשר המטבח הוא החשוב ביותר. במטבח שוהים רוב הזמן שם מבשלים, אוכלים, וגם לפעמים יושבים, משחקים משחקי שולחן ומדברים. שיש יפה במטבח מעוצב ונעים ייתן הרגשה טובה והרגשת חמימות לדיירי הבית. מטבח יפה שכזה ישדר לקונים פוטנציאליים את אופיו הנכון של הבית. מכאן ועד רצון לקנות את הנכס במחיר טוב קצרה הדרך. במיוחד אם הקונים יאהבו את שאר חלקי הבית. גם מתווכים שבאים לבדוק בית ולהכירו לקראת שיווקו. יתרשמו לטובה ממטבח שיש בו שיש איכותי ויקר.

 

גינת הבית

 

 גינה של בית יכולה לשדר יופי ותחושה של ביתיות. גינה של בית היא חלק בלתי נפרד מהבית. בבית בודד או בבית דו משפחתי הגינה היא למעשה המשכו של הסלון או של הכניסה לבית. בימי הקיץ, האביב והסתיו מבלים הרבה בגינה. גם בימים יפים בחורף. סלעים לגינה מאוד ייפו את הגינה. סלעים לגינה שמפוזרים במקומות שונים. ליד הקירות וגדרות הגינה. הם יוארו בלילה במנורות ספוטים שיתנו להם מראה מיוחד. בגינה אוכלים, מנהלים ארוחות ברבי קיו, משחקים, קוראים ומבלים שעות רבות וארוכות. מסלעות יפות שיוקמו מסלעים לגינה יפים יוסיפו סוג של עיצוב לגינה. הן יכולים להיות מוקמים על יד בריכות דגים יפות, שישוטטו בהם דגי זהב. הרחבות בגינה יהיו מרוצפות בדק מעץ,או בשיש וקרמיקה יפה, ויוסיפו עוד יופי למקום.