בית ישן- אאוט בית משופץ – אין

אז החלטתי לשפץ את הבית משום שהבית הישן והמוזנח שלי כבר לא התאים להקמת משפחה. רציתי לצור חדר אורחים בעל מראה מרווח, חדר שינה רומנטי וחדר בעל סגנון ילדי לתינוק החדש שעוד מעט יוולד. לגבי שאר החדרים עוד לא הייתי בטוחה. התכנון לקח זמן רב וכדי לעשות זאת בצורה נכונה, שכרנו – אני ובעלי את עזרתה של מעצבת הפנים המצליחה העונה לשם- מיכל. מיכל הכירה את כל החומרים הדרושים והציעה לנו אפשרויות רבות. מעבר לכך- היא הכירה נגרים, אדריכלים וחשמלאים אשר סייעו לתהליך הלא כל כך פשוט אשר עמד לפנינו.

מתכננים את השיפוץ

בסוף החלטנו- בהמלצת מיכל לשכוח מהטפטים (משום שחשבנו שיש דרכים טובות וחדישות יותר בימינו) ובחרנו בשליכט צבעוני. מיכל הסבירה לנו שהשליכט הצבעוני הינו שכבת טיח אשר כוללת צבע והוסיפה כי מדובר על מוצר מבוקש ביותר בשוק, אז הסכמנו.

כאשר שמעתי על השליכט הייתי בטוחה שמדובר על חומר אשר ייצור אווירה אפורה בחלל ויגרום לחדרי הבית להראות "מתים" וחסרי חיות ושמחה, אך מיכל הבטיחה לי שהדבר אינו נכון והסבירה לי שבאמצעות שליכט צבעוני ניתן לצור את התחושות הרצויות בחלל ולבחור בין מגוון צבעים וגוונים. מיכל הבטיחה לי שעם סיום התהליך אהיה מרוצה, וכך באמת היה- היא צדקה לגמרי.

לכל חדר הצבע והאווירה שלו

איך בא לך להרגיש בחדר שלך?

יחד עם מיכל החלטנו לבחור בצבע אדום לחדר השינה ולצור תחושה רומנטית וחמימה, חדרו של התינוק- דניאל, נצבע בגוון תכלת נעים לעין, כמו כן, הוספנו לחדרו מדבקות קיר חמודות של בעלי חיים בקרקס, את חדר הסלון צבענו בלבן כדי להעניק מראה מואר, אסתטי, מרווח ונקי ובמטבח צבענו קיר אחד בסגול האהוב עלי אשר משרה רוגע, פריחה ולבביות. את חדר העבודה של בעלי צבענו בלבן כאשר שני קירות נצבעו בכחול, מיכל הסבירה לנו כי הכחול יוצר אווירה של קידמה, טכנולוגיה, הייטק ומחשוב ובעלי מתכנת כך שזה התאים לו במדויק.

עם סיום הפרויקט היינו עייפים אך מרוצים.