טכנאי הליכונים

רכשתם דירה לאחרונה ואתם רוצים לרהט אותה ?

קבלתם דירה בירושה ואתם רוצים לפרסם אותה להשכרה ?

אתה בעל עסק שרוצה להחליף את הטכנאי הליכונים בכל קומת המשרדים שלך ?


flickr.com


טכנאי הליכונים פנים לבית או למשרד

כשמדברים על טכנאי הליכונים, מדברים למעשה על עיצוב פנים , מדברים למעשה על עיצוב פנים, זה יכול להיות בבית, בעסק, בקומת המשרדים או בלובי של הבניין. כלומר, לא מספיק שהדירה תהיה בנויה היטב , ולא מספיק התכנון של החדרים. התוצאה הסופית היא עיצוב הנכס על ידי טכנאי הליכונים נכון ומסודר כראוי.

בכל מה שנוגע לטכנאי הליכונים, כל אחד מאיתנו נמשך למקום אחר, לכל אחד יש טעם שונה, כל אחד רואה את הדברים בצורה אחרת, וכל אחד יעדיף את הדברים על פי אמוצת המידה שהוא צריך.

מעצבת פנים, כלי עזר להגיע לעיצוב הנכון של הנכס.

המכנה המשותף הוא שכולם צריכים ריהוט לנכס, רק הדבר משתנה מאחד לחברו בכמה דברים, לדוגמא:

איזה גודל הסלון ? כמה חרדים מכיל הבית ? איזה עץ אתה רוצה לבחור למטבח שלך ? האים אתה אוהב למלאות את הדירה ברהיטים או מעדיף לראות חלל העין, ולרהט רק מה שבאמת צריך ?

כשמדברים על טכנאי הליכונים, מדברים למעשה על עיצוב פנים

בגלל שכל אחד שונה מחברו, ולכל אישה יש טעם שונה, מומלץ מאוד להיעזר במעצבת פנים, אין זה אומר שהיא מחליטה עבורכם כמה גדול יהיה המטבח או אם הסלון יהיה מעור, אלה היא משמשת לכם לעזר הכול מה שנוגע ללקיחת מידות, וסידור הבית בצורה הנכונה, הכול כמובן על פי הצרכים שלכם. אתם יושבים יחד, ופורסים בפניה את הצרכים שלכם : כמה חדרים ישמשו לשינה ?, מטבח אמריקאי או לא ? סלון גדול או אולי תעדיפו לשמור את המקום לצורך אחר ?( למשל בגלל העובדה שאתם לא אנשים שמרבים לשבת בסלון) , היכן נמקם את פינת האוכל ? כל אלו הם דברים שאתם, בני הזוג, אמורים לפרוס בפניה של המעצבת, הדברים האלו ישמשו לה כלי להבין את הצרכים שלכם, כך למעשה אתם מקבלים את מה שבאמת נצרך לכם, והסיכוי שתהיה לכם טעות בחישוב או בעיצוב כמעט אינה קיימת.