לוגו לאתר הרים נדל"ן

בתים להשכרה בהרצליה

בתים להשכרה בהרצליה – בשנה וחצי האחרונות במיוחד, עם המגיפה האופפת מעל כולם, מחירי הדירות מהוות יציבות יחסית בשוק הנדל״ן, לעומת תחומים אחרים. עם זאת, הביקוש לבתים למכירה ירד בהשוואה להיצע הקיים בשוק, והדרך האופטימלית להחיות את השוק בתחום הזה הוא לשפר את הרגולציה והאטרקטיביות להשקעה בבתים למכירה בהרצליה לצורך השקעה והשכרתם לדיירים פוטנציאליים בעיקר לטווח ארוך, כהשקעה בטוחה.

 

עקב השינויים במגוון תחומים, גם שוק הנדל״ן והמשקיעים נמצאים בחששה מתמדת אך מבדיקות של התשואה ותזוזה בתחום עולה כי דווקא התחום הזה הוא פחות אפור ממה שחושבים.

היצע וביקוש

כדאי לבדוק כמה צדדים לפני שאתם ניגשים לחיפוש בתים למכירה בהרצליה. מבחינת הביקוש, חשוב לדעת כי האוכלוסייה בישראל גדלה לה מיום ליום, גם בתקופות כזו זו של מגיפת הקורונה. מדובר על עלייה באוכלוסייה והתושבים הן מבחינת ילודה והן מבחינת עלייה לארץ ולכן יש לבחון את הנתונים הללו, בנוסף להתפלגות הגילאים, מאחר ולא כל גיל יבקש לרכוש או לשכור דירה.

מבחינת ההיצע, חשוב לדעת כמה ואיזה סוגי דירות עומדות למכירה או השכרה בתקופה האחרונה, ולהשוות את הפרמטרים הללו לביקוש. כמו כן, חשוב לבדוק בנקודתיות במקומות ובערים בהן אתם מתעניינים ברכישה- למשל אם אתם מתעניינים בבתים למכירה בהרצליה, כדאי לבדוק ספציפית בשכונות הרלוונטיות ובעיר הרצליה בלבד לצורך קבלת התוצאות האיכותיות ביותר, ואין צורך לגלוש בחיפושים בערים אחרות. תוכלו גם להיעזר בשירותי משרד תיווך בהרצליה. מתווך מקצועי ייתן לכם את המענה לצרכים שלכם במציאת בית בשכונות המבוקשות ביותר כמו הרצליה פיתוח והילס הרצליה.

הנתונים של משרד הכלכלה והאוצר מראים כי הביקוש לדירות בשנת 2020 עמד על כ- 52 אלף דירות בשנה, ובשנה הנוכחית הביקוש גדל לכדי 55 אלף בשנה נכון לעכשיו.

מנגד, היקף הבנייה החל לרדת משמעותית בגלל החשש שנוצר בשנתיים האחרונות והמצב הכלל עולמי. אם להסתכל על הנתונים של שנת 2019 התחלות הבנייה עמדו על כ 50 אלף דירות, ביניהן בנייה מחודשת של פרויקט פינוי בינוי, לצד השכונות החדשות לגמרי.

משבר לטובה

מגזין הרים נדל"ן גילה בשיחות עם מומחי הנדל"ן כי המשבר שהביאה עמה מגפת הקורונה, טלטל ללא ספק גם את שוק הנדל״ן ושינה את היחס והאיזון שבין הביקוש והיצע הדירות ברחבי הארץ. יזמים וקבלנים רבים נטשו בנייה באמצע או לחילופין לא הצליחו לאכלס כראוי לאחר הבנייה.

החשש מגיע מסיבות רבות, כאשר העיקרית ביניהן היא עצם העובדה שקיימת בנייה באיזורים לא הכי אטרקטיביים ברחבי הארץ, לעומת ערים ושכונות אטרקטיביות ומבוקשות אחרות שבהן כן קיים איכלוס וביקוש לרכישת דירות, כמו הילס הרצליה.

פרויקט הילס הרצליה

הילס הרצליה הוא פרוייקט יוקרה ייחודי של אוכלוסייה שמחפשת איכות חיים אמיתית ומרווחת, עם נוף עוצר נשימה ישיר לים. במתחם המגורים של הילס יש את כל התנאים כמו קאנטרי פרטי עם חדר כושר ובריכה,  משחקיות לילדים ועוד. הייחודיות של הפרויקט הוא סטנדרט הבנייה הגבוה שהציבו לעצמם היזמים, עם אדריכלות ועיצוב פנים חדשניים וחכמים, לצד תכנון מוקפד של מחייה ברמה גבוהה שמכילה את כל הצרכים של תושבי השכונה, מבחינת קהילתיות, פנאי, חינוך, תרבות ועוד.

המיקום של הילס הרצליה נוח ומרכזי בטירוף, במרכז בין המרינה והים, הרצליה פיתוח, הקניון, הפארק וקניון שבעת הכוכבים.

הפתרון בהשכרה

משהבנו את חומרת מצוקת הדיור מכל האספקטים והנזקים שחווה שוק הנדל״ן, לצד תחומים אחרים לאחר החותמת של מגיפת הקורונה, הגיע הזמן לפעול בחוכמה ושיקול דעת ולרכוש בתים למכירה בהרצליה בשכונות המבוקשות- גם אם אתם לא מעוניינים להתגורר בעצמכם באיזור- הפתרון להעלאת התשואה בצורה מהירה היא השכרת הבתים, בייחוד לטווח ארוך.

השכרת הדירות יהוו חלופה לרכישה שלהם בשוק הנדל״ן וכך יעלו הנתונים והאיזון שבין היצע לביקוש. בייחוד בתקופה כזו אין לאנשים את ההון העצמי להשקיע בדירות ולכן מעדיפים להמשיך ולהשכיר, כמו כן שוק ההשכרה רק יגדל עם הביקוש העולה, ויזמים ורוכשי דירות יצליחו ליהנות שוב בהשקעה שלהם והתשואה העולה בתהליך כמו זה.

נושאים:
ימים
שעות
דקות
שניות

hurry up

15% OFF

On All Tickets

Don't hesitate and buy tickets today – All tickets are at a special price until 15.08.2021. Hope to see you there :)