לוגו לאתר הרים נדל"ן

רכישת בית בהרצליה פיתוח בתקופת המגיפה

בית בהרצליה פיתוח בתקופת המגיפה – שנת 2020 הייתה שנה די משוגעת ומגיפת הקורונה העולמית השפיעה על תחומים רבים וטלטלה אותם: בערך 2 מיליון אנשים בישראל איבדו את חייהם, שגרת החיים והקריירה של רבים השתנתה לחלוטין, תחומים רבים כמעט נעלמו מהרדאר, אך שוק הנדל״ן נשאר יחסית יציב, יחד עם כל השינויים שסביב.

 

בשנת 2020 מחירי הדירות והנדל״ן בכלל נשארו פחות או יותר אותו הדבר, למרות מספר מקומות בארץ בהם המחירים עלו. שוק הנדל״ן הוכיח את עצמו ביציבותו ולעומת שוק הכלכלה העבודה והבריאות, השינוי שחווה שוק הנדל״ן נשאר מאוזן.

מבדיקות רבות שנעשו ברחבי הארץ נראה כי מחירי בתים בערים מסוימות הפסיקו לעלות וממוצע המחירים כמעט ולא השתנה, זאת לעומת שהיקף המכירות של דירת ירד משמעותית, ויש יותר היצע מביקוש כיום.

עקב הירידה הדרסטית, בשנים הקרובות משערים כי מחירי הדירות עשויים לרדת גם הם, אם הביקוש לא יעלה.

הקורונה טלטלה את שגרת החיים

מגפת הקורונה טלטלה משפחות רבות ושינתה את הפרספקטיבה והפרופורציות בזווית הראייה בקרב אנשים רבים. אמנם הביקוש לרכישת דירות לא נפגע אך אנשים שהו זמן רב בביתם עקב סגרים, בידודים, מחלות, שהייה עם הילדים בבית וביטול מסגרות או עבודה, ועקב כך הגיעו למסקנה שעליהם לשפר את תנאי המחייה שלהם ולשנות סדרי עדיפויות.

מחירי הדירות בגוש גן אמנם לא השתנו, כמו מחירים של בתים למכירה בהרצליה פיתוח או באיזור תל אביב וסביבתה לדוגמא. לעומת זאת, דירות למכירה בפריפריה תפסו ביקוש רב יותר לאלו שהחליטו לעזוב את המרכז, אך סגנון החיים בערי הפריפריה המרוחקות, אינו מתאים לכל אחד וישנם אנשים רבים שתלויים בשוק העבודה ותחום העיסוק שלהם, מה שמחייב אותם להישאר באיזור המרכז וגוש דן או השרון בפרט.

אחת הסיבות הנוספות ליציבות הנשארת בתחום הנדל״ן היא עצם העובדה שמשבר מגיפת הקורונה החזיר את העוסקים בתחום הנדל״ן, המשקיעים והמתווכים לשוק, לדוגמא תיווך בהרצליה לידרס, אשר מתמחים בפרוייקטים אטרקטיביים ברחבי השכונות בהרצליה, וגם בתים להשכרה בהרצליה פיתוח בפרט.

חשוב לציין שחלה עלייה בהשקעה בדירות והרכישות עקב ירידת המס על דירות להשקעה, וסוכני משרד תיווך בהרצליה לידרס יכולים להמליץ ללקוחות המשקיעים שלהם כמו גם המתעניינים ברכישת דירות, על פרוייקטי מגורים אטרקטיביים לרכישה והשקעה של כספם.

רכישת בית בהרצליה פיתוח להשקעה

משקיעים רבים בתחומים שונים מצאו את עצמם בחששות רבות עקב גלי הירידה באפיקים כלכליים רבים ולכן משכו כספים, אך כיום שהמצב נרגע מעט, הם מחפשים אפיקי השקעה מחדש, חלקם הגדול מחפשים בתים למכירה בהרצליה פיתוח למשל, כדי להשקיע בהן ולהשכיר, השקעה בטוחה של הכסף שברשותם.

לעומת השקעה בבורסה או בסטארט אפ למשל, השקעה בנדל״ן והיעזרות בתיווך בהרצליה לדוגמא, היא השקעה בטוחה ויציבה כאשר מגיפת הקורונה שינתה תחומים רבים ואף ביטלה ,והחשש של שוק ההון, הבורסה והסטארט אפ ומכירות בתחומים רבים קרסו וחוו שינויים מהותיים כמו גם נזקים.

משקיעים פוטנציאליים ידועים בשמירה הדוקה על כספם ומחפשים באופן תמידי השקעה בטוחה שידעו ממנה תשואה מתמדת ותזוזת הכסף למקום חיובי ורווח.

קריטריונים לבדיקה לפני רכישת בית

כדאי לשקול קריטריונים רבים לפני שחושבים על חיפוש בתים למכירה בהרצליה פיתוח. לידרס היא סוכנות תיווך במתמחים בדיוק בתחום הזה ויוכלו לעזור לכם למצוא ולהתאים את הבית האולטימטיבי לרכישה עובר או להשקעה.

הקריטריונים שכדאי להתחשב בהם הם המצב הסוציואקונומי של המתגוררים בשכונה, איכות מסגרות החינוך וטיפול העירייה בכל שכונה וכדומה, איכות הבנייה של קבלן השכונה ועוד. כמו כן, חשוב מאוד לבדוק את התשואה של השכירות או מכירה עתידית של הבית שהערך שלו יעלה בסופו של דבר.

נושאים:
ימים
שעות
דקות
שניות

hurry up

15% OFF

On All Tickets

Don't hesitate and buy tickets today – All tickets are at a special price until 15.08.2021. Hope to see you there :)