לוגו לאתר הרים נדל"ן

תוספות בנייה קלה – חיסכון כספי של כ-30%

מאמר זה עוסק בתוספות בנייה קלות. הוא מספק רשימה של התוספות הנפוצות ביותר לבית ומחירן למטר. תוספות בנייה קלות הן דרך מצוינת להפוך את המרחב שלך לנוח יותר, חסכוני יותר באנרגיה ובר קיימא.

בנייה קלה היא מונח המתייחס לשימוש בחומרים צפופים פחות ומספקים את אותו תמיכה מבנית. זוהי טכניקת בנייה שהייתה בשימוש בעבר, אך היא הפכה פופולרית יותר בשנים האחרונות כאשר אדריכלים ובנאים החלו לחקור דרכים חדשות לעיצוב מבנים.

חברות בנייה ירוקה מומחיות בשימוש בחומרים אלו. הם יכולים לעזור לך למצוא את התוספת בניה קלה המתאימה ביותר לפרויקט שלך. תוספות בנייה קלות הן דרך חדשה לבנייה שהיא ידידותית לסביבה, במחיר סביר ובת קיימא. בנייה קלה היא טכנולוגיה חדשה שגדלה בפופולריות בשנים האחרונות. הוא שימש לבניית בתים, מבנים וגשרים.

חומרים בשימוש בנייה קלה

טכניקה זו אינה מוגבלת לסוג אחד בלבד של חומר, אלא ניתן למצוא אותה בהרבה סוגים שונים כולל עץ, אלומיניום ופלדה. תוספות הבנייה הקלות מתוכננות בדרך כלל מתוך מחשבה על מטרה ספציפית, כמו הפחתת עלות למטר או מתן שטח נוסף למטרות מגורים.

תוספות בנייה קלה לבית פרטי

עלות הבנייה הנוספת תלויה בסוג החומר ובכמה חומר ישמש לצורך השלמת הבנייה. התוספת לבית פרטי היא עד 3,500 שקל למטר. זה יכול לנבוע משימוש בחומרים יקרים יותר שהם קלים יותר במשקלם וגם קלים יותר להתקנה, כמו עץ במקום פלדה.

– מרפסת

– מוסך / חנייה מקורה

– מחסנים

– סגירת חורף

חברת בנייה ירוקה

היא חברה שמנסה לצמצם את ההשפעה הסביבתית של פרויקטי הבנייה שלה

תוספות הבנייה הקלות משמשות בעיקר לבעלי בתים שרוצים להעלות את ערך הנכס שלהם. הם גם מספקים יתרונות רבים אחרים כמו הוספת בידוד ויצירת חללי מגורים חדשים. הם משתמשים בתוספות קלות משקל על גגות.

תוספת הבנייה על גג פרטי יכולה להתבצע על ידי חברת בנייה ירוקה.

חברת בנייה ירוקה תמיד מחפשת תוספות בנייה קלות. תוספות בנייה קלות חשובות מכיוון שהן מפחיתות את משקל הגג ומקלות על העומסים גגות מעל מבנים קיימים הם בנייה נוספת שהופכת לפופולרית יותר.

כך למשל, חברת בנייה ירוקה, המתמחה בסוג זה של קירוי, יכולה להתקין גג על הבית או הבניין שלכם כדי להוסיף שכבת בידוד נוספת או ליצור חלל חדש לאחסון.

יתרונות של בנייה קלה

בנייה קלה למגורים ללא ספק זולה יותר משיטת הבנייה המסורתית (יציקות הבטון וחגורות הברזל) אך ישנם גם יתרונות נוספים:

  • גמישות עיצובית: ניתן לשנות את העיצוב במהירות ובקלות ללא צורך בשינוי הבסיס או יכולת נשיאת המבנה של המבנה.
  • עלות נמוכה יותר: עלויות החומרים נמוכות יותר מכיוון שחומרים קלים זולים יותר מאשר כבדים יותר כמו פלדה ובטון.
  • ידידותי לסביבה: המשקל הקל יותר אומר שדרוש פחות דלק לתחבורה וניתן למחזר חומרי בניין ביתר קלות.

תוספות בנייה קלות הן דרך מצוינת לבצע שינויים קטנים בבית שלך. אתה יכול להשתמש בתוספות אלה כדי ליצור יותר מקום, לשפר את האסתטיקה של הבית שלך ולהפוך את הבית שלך לחסכוני יותר באנרגיה.

נושאים:
ימים
שעות
דקות
שניות

hurry up

15% OFF

On All Tickets

Don't hesitate and buy tickets today – All tickets are at a special price until 15.08.2021. Hope to see you there :)